Erika Santos su vaikais Velykas sutiko naujuose namuose Majamyje

Erika Santos su vaikais švenčia Velykas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-06 17:50
Saulėtame Majamyje gyvenanti Erika Santos Velykas šįmet atšventė tradiciškai. Tiesa, vis tiek neįprastai – pirmąkart jas sutiko naujuose namuose, kur neseniai atsikraustė.

„Nieko naujo nesugalvojome, nes Velykos turi savo tradicijas. Nesiruošiame jų laužyti... Šios Velykos – pirmos mūsų naujuose namuose. Bet šeima ir velykiniai patiekalai tie patys“, – paklausta, kaip šįmet pasitiko šventę, Žmonės.lt sakė E.Santos. 

Be abejonės, šįmet, kaip ir kasmet, ji kartu su vaikais dažė kiaušinius, juos rideno: „Jiems labai patinka ši tradicija, kurią atsivežėme iš Lietuvos. Taip pat įdomi pramoga yra kiaušinių daužymas – iššūkis vaikams... Amerikoje mes pridėjome ir dar vieną tradiciją – kiaušinių medžioklę.“

Kiaušinių medžioklės taisyklės paprastos: į plastmasinius kiaušinius Erika prideda saldainių ir paslepia visus kur nors kieme – krūmuose, medžiuose, žolėje.  O vaikai ieško ir džiaugiasi radę. 

Moteris pasakoja, kad visi šeši jos mažyliai Velykų kasmet laukia ir nekantrauja, kada didžiausia pavasario šventė pagaliau išauš. „Jie šią šventę mėgsta daug labiau nei aš mėgdavau, kai buvau maža. Mano laikais nebuvo nei šokoladinių zuikučių, nei plastmasinių kiaušinių, kurių viduje saldainiai“, – sakė E.Santos. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai