Emma Watson pastebėta romantiškame pasimatyme Niujorke

Emma Watson / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-24 17:16
Gali būti, kad Emma Watson (25 m.) vėl džiaugiasi romantiškais santykiais – Niujorke aktorė buvo pastebėta pasimatyme su paslaptingu vyriškiu.

Filmų apie Harį Poterį žvaigždė ir jos draugas vakarieniavo italų restorane „Supper“ Manhatane, rašoma „New York Post“ paskalų skiltyje „Page Six“.

„Jie juokėsi ir daug flirtavo, – sakė šaltinis laikraščiui. – Prie baro jiems nebuvo vietų, tačiau viena moteris atpažino „Hario Poterio“ žvaigždę ir jai pasiūlė savo ir savo vyro vietas. Emma mandagiai atsisakė ir padėkojo. Jiedu prisėdo prie bendro stalo. Sėdėti kartu su kitais jiems nebuvo problema“.

Paskutinį kartą Emma buvo siejama su aktoriumi Roberto Aguire, nors po pernykščio išsiskyrimo su ilgalaikiu širdies draugu regbio žaidėju Matthew Janney ji buvo vieniša.

Neseniai aktorė atskleidė, kad norėdama atsigauti nutrūkus santykiams, buvo pasitraukusi į nuošalią vietą Kanadoje. Ji buvo išvykusi į specialų centrą Uoliniuose kalnuose, kur lankytojai duoda savaitės tylos įžadus, kad galėtų susitelkti ties savo mintimis.

„Jaučiausi tikrai nekaip... dar prieš tai, kai nutrūko mūsų santykiai, – sakė ji britų žurnalui „Vogue“. – Išvykau pabūti tyloje, nes tikrai norėjau išsiaiškinti, kaip susitaikyti su savimi“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai