Elsa Hosk „Victoria's Secret“ šou užkulisiuose įsiamžino visiškai nuoga

Elsa Hosk / Russell James nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-11 21:28
Karščiausiu renginiu metuose tituluojamas „Victoria's Secret“ šou visada pažeria pikantiškų vaizdų nuo podiumo, tačiau jų netrūksta ir užkulisiuose.

„Victoria's Secret“ manekenės užkulisiuose zuja tarsi bitės avilyje: vos nužengusios nuo podiumo, jos skubiai turi pasikeisti savo kostiumus, dažna jų – ir gigantiškus bei ne vieną kilogramą sveriančius „sparnus“.

Sakoma, kad dirbti „Victoria's Secret“ užkulisiuose – kone kiekvieno vyro svajonė, mat čia seksualiausios pasaulio manekenės persirengti turi kuo skubiau ir niekas nesuka galvos dėl privatumo, tad jos tai daro visiems matant.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasižvalgykite po intriguojančius „Victoria's Secret“ užkulisius

„Victoria's Secret“ angelas švedė Elsa Hosk (27 m.) socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino būtent tokią modelių realybę atspindinčią nuotrauką, kurioje ji užkulisiuose fotografui Russellui Jamesui pozuoja visiškai nuoga, kai šalia jos nešinas vandeniu eina padavėjas, o fone matyti manekenę paskubėti raginanti užkulisių darbuotoja.

Kitoje Elsos Hosk nuotraukoje matyti, kaip manekenė, vilkinti vien juodas kelnaites, bėga persirengti nuogas krūtis prisidengusi tik rankomis.

UH-OH @nomadrj is already getting me in trouble backstage at the #vsfashionshow !!! @victoriassecret

A photo posted by elsa hosk (@hoskelsa) on

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Running to my next change!!!! ???? @nomadrj #vsfashionshow

A photo posted by elsa hosk (@hoskelsa) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai