Elono Peniko eksperimentas gatvėje: kaip vilniečiai reaguoja į jo raumenis?

Elonas Penikas / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-11 16:53
23-ejų vilnietis Elonas Penikas, aplinkinių žvilgsnius traukiantis dėl treniruoto kūno, pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžintas jo atliktas eksperimentas. Karštą vasaros dieną E.Penikas Vilniaus Gedimino prospektu ėjo mūvėdamas vien trumpus šortukus – demonstravo pliką kūną ir raumenis. Vaizdo siužete užfiksuota aplinkinių reakcija.

Paties sugalvotą eksperimentą E.Penikas atliko vasaros pradžioje. Jo idėja paprasta: apsinuoginęs vaikinas perėjo visą Gedimino prospektą, pakeliui demonstravo savo kūno privalumus, atliko kelis fizinius pratimus ir gaudė praeivių žvilgsnius. 

Tiesa, savo eksperimentą jis pabaigė netikėtai – nuėjo į bažnyčią, kur, būdamas apsinuoginęs, surengė fotosesiją prie altoriaus – rodė raumenis. Skandalinga fotosesija netruko papiktinti tikinčiuosius. 

I R E P E A T, I do not give a fuuuck! Have fun. 󾌴Atsipalaidavusiems, gero žiūrėjimo. (Įjunkit HD).

Posted by Elonas Penikas on Thursday, July 9, 2015

Filmuotame siužete E.Penikas provokuoja praeivius: demonstruoja raumenis, pozuoja, pats „pakibina“. Užbėga į greito maisto restoraną, tačiau vos paragavęs mėsainio jį išmeta. Katedros aikštėje daro atsispaudimus. 

Anksčiau bendravęs su Žmonės.lt E.Penikas neslėpė – jam patinka sulaukti dėmesio. Paklaustas, ar daug jo gauna, šypsosi: „Lengviau būtų suskaičiuoti tuos žmones, kurie į mane dėmesio neatkreipia. Tų žvilgsnių daug... Realiai, į mane dėmesį atkreipia kiekvienas. Nežinau, kiek žvilgsnių teigiamų, kiek – neigiamų.“ 

Žmonės.lt

Temos:

Vasara Aktualu

Naujausi straipsniai