Eksperimentuoti su šukuosenomis mėgstanti Kristina Ivanova pademonstravo skirtingus įvaizdžius

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-25 14:37
Atlikėja, grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova įsitikinusi: didžiausia kiekvienos moters puošmena – sveiki, prižiūrėti plaukai. Ilgas kasas turinti mergina jiems skiria daug dėmesio ir nevengia eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais.

Kristina mėgsta keistis. Vieną dieną ji gali būti žaisminga koketė, kitą – elegantiška, dalykiška dama, o vėliau persikūnyti į seksualią vilioklę ar karštam vakarėliui metalo koncerte pasiruošusią rokerę.

„Man labai patinka darytis šukuosenas, koncertams visuomet ruošiuosi pati ir tai iš tiesų ilgai netrunka“, – Žmonės.lt sakė ji.

Nemažai žavesio paslapčių Kristina sako išmokusi iš savo grožio studijos meistrų: sužinojo, kaip turi gulti plaukas, suprato, kaip geriau pasiruošti pasirodymams, kokios šukuosenos scenoje atrodo patraukliausiai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Esu iš tų žmonių, kurie nebijo eksperimentų. Nebijau kardinaliai pasikeisti, todėl ir šukuosenų prigalvoju pačių keisčiausių“, – pasakojo atlikėja.

Daugelis Kristinos bičiulių yra užsiminę, kad jai labiausiai tinka lengvos garbanos, tačiau pati mergina sako vienos mėgstamos šukuosenos neturinti.

„Kiekviena šukuosena yra susijusi su vidine energija. Labiausiai savimi pasitikiu, kai esu garbanotais plaukais, tiesūs plaukai suteikia ramybės, supinti – jaunatviškumo. Visoms moterims linkiu nebijoti eksperimentuoti ir įsitikinti, kad šukuosena iš tiesų turi įtakos nuotaikai“, – linksmai kalbėjo Kristina.

Daugiau Kristinos šukuosenų rasite nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristina Ivanova pasipuošė Žolinei: „Šį įvaizdį apibūdinčiau taip: laukais, palaidais plaukais“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai