Eglės Jackaitės gimtadienio šventėje liejosi širdį virpinančios pasaulio poetų eilės

Eglė Jackaitė ir grupė „Husarai“ / Mindaugo Banevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 16:12
Aktorė, dėstytoja, TV ir renginių vedėja Eglė Jackaitė antradienį atšventė savo 41-ąjį gimtadienį. Jau nuo pat ankstaus ryto netilo Eglės telefonas – šeima, bičiuliai ir jos kūrybos gerbėjai siuntė jai ne tik pačius gražiausius sveikinimus ir palinkėjimus, bet ir glėbius gėlių. Klaipėdos SMK studentai taip pat išradingai pasveikino savo mylimą dėstytoją.

Popietę žinoma moteris lepinosi  SPA procedūromis. O vakare aktorės laukė bičiulio, renginių organizatoriaus Pauliaus Šiupieniaus staigmena – gimtadienio šventė Kaune, „Nautilus“ laisvalaikio namuose.

Žinodamas, kokia jautri ir  meniška yra Eglė, Paulius nusprendė padovanoti jai poezijos vakarą. 

Mindaugo Banevičiaus nuotr.
Mindaugo Banevičiaus nuotr.

„Su Egle susipažinau „Nautilus“, scenoje ji suvaidino ne vieną dešimtį spektaklių. O visiškai neseniai pamačiau  kaip ji jautriai skaito eiles poetinio „Smėlio džiazo“  vakaro metu, stebėjau, kaip ji įsijaučia, atsiveria ir tarsi apnuogina savo sielą. Eglė yra būtent tokia moteris, kuri gali būti talentingiausių pasaulio menininkų  draugė, bendražygė, mūza ir įkvėpėja! Todėl organizuodamas jai gimtadienį, norėjau pakviesti ne tik jos artimiausius žmones, bet ir... žymiausius pasaulio rašytojus – ryškias, charizmatiškas, talentingas asmenybes – tokias kokia yra pati Eglė. Kadangi Emily Dickinson, William Shakspeare, Oscar Wilde ir daug kitų, kurių jau seniai nėra gyvųjų tarpe, pakviesti negalėjau,  pasistengiau, kad per E.Jackaitės gimtadienio šventę skambėtų bent jau jų kūryba“, – apie gimtadienio idėją pasakojo šventės organizatorius P.Šiupienius. 

Vakaro svečių Paulius paprašė padaryti namų darbus ir parinkti jai tokias poezijos eiles, kurios  tiksliausiai atspindėtų jos asmenybę. Visi išties atėjo pasiruošę.  

Mindaugo Banevičiaus nuotr.
Mindaugo Banevičiaus nuotr.

„Artėjant gimtadieniui norėjau tiesiog pabėgti, kur nors iškeliauti – sutikti šventę ramiai. O nutiko viskas taip netikėtai! Ir labai gerai, ir džiaugiuosi. Reikia švęsti gyvenimą, švęsti kiekvieną dieną“, – Žmonės.lt sakė Eglė. 

Jaunatviška ir žavi E.Jackaitė šventinį vakarą buvo pasipuošusi originalių drabužių kūrėjos Rūtos Lodienės žaisminga suknute. 

„Įspūdžiai patys geriausi – buvau labai maloniai nustebinta, nudžiuginta tokio siurprizo. Turiu daug kam padėkoti – tiems, kurie surengė staigmeną, kurie sveikino, kurie viską taip apgalvojo... Mane iki ašarų sujaudino, sugraudino.“

Mindaugo Banevičiaus nuotr.
Mindaugo Banevičiaus nuotr.

E.Jackaitės gimtadienio vakarą ne tik liejosi nuoširdūs sveikinimai ir skambėjo eilės. Draugai ją paskandino gėlių glėbiuose ir dovanose. Jausmingą kabareto šou jai dovanojo solistė, Auksinio kryžiaus apdovanojimą gavusi Akvilė Garbenčiūtė, nuotaikingus šokius šoko stepo grupė „Funny Beat“. Taip pat ją džiugino  jauno ir talentingo mentalisto Nickolo Kin pasirodymas. Renginį vedė Dainius Palivonas. 

Vakaro pabaigoje šokiams visus išjudino smagi trijų vaikinų Tomo Sinkevičiaus, Mariaus Gaižausko ir Gyčio Balčiūno grupė „Husarai“. Svečiai vaišinosi gardžiu „Sedujos“ tortu ir žaismingais „Cup cake“ keksiukais. 

„Pati visad kuriu žmonėms šventes, todėl šįkart buvo keista – o kaip dabar atsipalaiduoti? Kaip tai mikrofonas ne mano rankose? Bet man buvo labai gera pabūti kitoje barikados pusėje. Ateini ir nežinai, kas vyks – vien siurprizai. Esu mylima, esu laiminga. Sako, kad kiek pats išspinduliuosi, tiek gausi atgal – matyt, tai man sugrįžta“, – kalbėjo aktorė Eglė Jackaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai