Eglė Jurgaitytė sveikino širdies draugą Roką gimnazijos išleistuvių proga

Eglė Jurgaitytė ir Rokas Dambrauskas / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-10 18:52
Dainininkė Eglė Jurgaitytė (17) penktadienį džiaugiasi savo mylimo vaikino laime – Rokas Dambrauskas baigė gimnaziją ir dalyvavo išleistuvių šventėje. Visų pirma ji Roką sveikino Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje, vėliau išvyko kartu atšvęsti į Belmontą.

E.Jurgaitytė ir R.Dambrauskas draugauja kiek daugiau nei metus. Susipažino mokykloje – Vilniaus Simono Daukanto gimnazijoje.

R.Dambrauskas šią mokyklą ką tik baigė, o E.Jurgaitytei dar liko dveji metai – rudenį ji eis į trečią gimnazijos klasę. 

Penktadienio popietę E.Jurgaitytė lankėsi Šv.Kotrynos bažnyčioje, kur sveikino savo vaikiną naujo gyvenimo etapo pradžios proga. 

„Labai už jį džiaugiuosi. Jis labai protingas žmogus, ir aš žinau, kad jis drąsiai ir pakėlęs galvą eis į tą rimtesnį gyvenimą. Žinoma, kartu ir gaila – aš jaunesnė, mane jis palieka mokykloje. Bet labai jį sveikinu ir linkiu visko, kas geriausia“, – Žmonės.lt sakė E.Jurgaitytė.

Atvirauti apie mylimojo planus ji nenorėjo. Patikino tik, kad šis studijuos Lietuvoje: „Dabar dar laukiame egzaminų rezultatų, o kai jau įstos, bus galima kalbėti. Svarbiausia, kad jis lieka Lietuvoje. Viskas bus gerai.“

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Ką mokyklos baigimo proga savo vaikinui padovanojo? „Brangiausia dovana bus pabūti dviese, atšvęsti dviese. Kokią ramesnę dieną pavakarieniausime, pabūsime kartu“, – šypsojosi Eglė, 2008 metų Lietuvos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“.

Pačiai mokykloje mokytis beliko vos dveji metai. Visgi kol kas E.Jurgaitytė tiksliai nežino, kokiu gyvenimo keliu žengs: „Turiu daug apmąstymų, kirba daug minčių, svajonių. Nesu pilnai apsisprendusi – ieškau savo kelio, nors kelis tikslus turiu. Stengsiuos juos pasiekti.“

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai