Eglė Jackaitė prisilakstė Palangos lenktynėse – neteko teisės vairuoti

Eglė Jackaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-29 11:54
Aktorės Eglės Jackaitės policija nepaleidžia iš akiračio. Kartą jau netekusi vairuotojo pažymėjimo, moteris ir vėl jį prarado. Taip pat turės sumokėti piniginę baudą. Tokia bausmė jai skirta už neleistiną vairavimą Palangos 1000 km lenktynėse liepos viduryje.

Gausiai lenktynėse budėjusios policijos pajėgos pastebėjo, kaip aktorė pažeidinėjo kelių eismo taisykles. Moteris nė nekreipė dėmesio į tai, kad aplinkui pilna policijos pareigūnų.

„Vairuotoja tiesiog sukėlė grėsmę kitiems eismo dalyviams ir miniai žmonių. Ji aplenkinėjo automobilių koloną draudžiamoje vietoje“, – 15min.lt pasakojo Klaipėdos kelių policijos biuro administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininkas Mindaugas Džermeika.

Aktorei už pavojingą manevravimą sukeliant pavojų aplinkiniams skirta 120 eurų bauda ir 3 mėnesiams atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Kol kas sprendimas nėra įsiteisėjęs, tad E.Jackaitė 20 dienų gali naudotis laikinu jai išduotu vairuotojo pažymėjimu ir Klaipėdos kelių policijos biuro paskirtą nuobaudą skųsti teismui. 

E.Jackaitė pripažįsta, kad pažeidimas buvo padarytas.

„Bet jis įvyko neįprastomis aplinkybėmis. Tądien Palangoje vyko lenktynės ir aš bei kartu su manimi važiavusios keturios merginos buvome ne tik eismo, bet ir orientacinių lenktynių dalyvės. Stengiausi lenktynių metu viską atlikti greitai ir nepažeisti KET.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tas įvykis, kuris man buvo inkriminuotas, įvyko išimtinai spontaniškai – vienai lenktynių dalyvei mane aplenkus iš dešinės, aš padariau tą patį. Įjungusi avarinį signalą ir įsitikinusi, kad nekeliu pavojaus kitiems eismo dalyviams, važiavau paskui jos automobilį ir sustojau, nes degė raudonas šviesoforo signalas.

Užsidegus žaliam šviesoforo signalui abu mūsų automobilius sustabdė Vilniaus viešosios tvarkos patrulis, po gero pusvalandžio išvietė kitą policijos automobilį ir šie policininkai, kurie nematė įvykio, beveik dvi valandas rašė protokolą. Tuo metu kitos lenktynių dalyvės dalyvavo šiose orientacinėse varžybose, o mes (10 moterų) sėdėjome automobilyje ir laukėme, kada policininkai mums duos leidimą važiuoti.“

Turėjo nemalonumų ir anksčiau

Portalas Žmonės.lt primena, kad E.Jackaitė į nemalonumus buvo įsivėlusi 2012 m. gegužės 19-osios naktį, kai iš pasisėdėjimo pas draugę važiavo į namus. Bandydama įsukti į savo namų kiemą Melnragėje, aktorė nepastebėjo iš paskos parvažiuojančio automobilio „Opel Astra“. E.Jackaitės vairuojamas visureigis „Land Rover“ kliudė automobilį.

Už šį nusižengimą E.Jackaitei 2012 metais Klaipėdos apylinkės teismas skyrė 3 tūkst. litų baudą ir 3 metams atėmė vairuotojo pažymėjimą.

2014 metų kovą tas pats teismas anksčiau laiko grąžino Eglei Jackaitei vairuotojo pažymėjimą.

15min.lt

Naujausi straipsniai