Eglė Jackaitė naujametę naktį virto Marilyn Monroe

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-02 19:51
Aktorė Eglė Jackaitė šventinę Naujųjų metų naktį Klaipėdoje įkūnijo pasaulį sužavėjusią grožio deivę Marilyn Monroe.
Karolinos Urbietytės nuotr.
Karolinos Urbietytės nuotr.

Šią legendinę moterį  įkūnyti  Eglei padėjo profesionali vizažo meistrė Olesia Žuravliova, plaukų stilistė Marina Žuravliova ir bičiulė, pradedanti drabužių kūrėja Rūta Lodienė („Rūta rengia“). 

Pasak E.Jackaitės, ko gero, sunkiai rasi pasaulyje moterį, kuri nenorėtų bent akimirką pabūti legendine Marilyn, visus pakerėjusia savo šviesiomis garbanomis, ryškiai raudonomis lūpomis bei itin seksualiomis moteriškomis suknelėmis, o naujametė naktis tokiems žaidimams puikiai tinka.

Karolinos Urbietytės nuotr.
Karolinos Urbietytės nuotr.

„Peržiūrėjau nemažai kino įrašų apie šią legendinę asmenybę, daugybę kartų klausiau jos dainų, stebėjau jos manieras scenoje. Ji tikrai buvo nepakartojama asmenybė – spinduliuojanti, gyvybinga, seksuali, atvira, aistringa, kerinti...  Man ypač įstrigo šie M.Monroe žodžiai: „Taip, aš esu truputėlį nesaugi, aš darau klaidų, esu nekontroliuojama ir kartais sunkiai suvaldoma. Bet jei nesugebi su manimi susitvarkyti, kai būnu pati blogiausia, tai tikrai esi nevertas manęs, kai esu pati geriausia”. Man buvo įdomu keletą akimirkų pabūti JA“, – šypsojosi Eglė, naujametę naktį uostamiesčio restorane „Skandalas“ virtusi Marilyn Monroe.

E.Jackaitė įsitikinusi, kad mes visos kartais būname šiek tiek nesaugios, truputį pažeidžiamos, nelaimingos, ar vienišos, o kartais – kerinčios, seksualios ir spindinčios.

Įvertinkite Eglės Jackaitės Naujų metų įvaizdį!

Karolinos Urbietytės nuotr.
Karolinos Urbietytės nuotr.

Naujausi straipsniai