Egidijui Dragūnui nuoširdi atgaila išėjo į naudą: už vairavimą neblaiviam gavo beveik minimalią nuobaudą

Egidijus Dragūnas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2015-12-09 13:30
Teismas Vilniuje trečiadienio popietę paskelbė nutarimą Egidijaus Dragūno byloje dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio. Nuobauda nebuvo drastiška: Selas sulaukė vidutinės piniginės baudos ir nuoširdžiu gailėjimusi išsiprašė beveik minimalaus vairuotojo teisių atėmimo termino.

Bylą išnagrinėjusi teisėja uždraudė E.Dragūnui vairuoti tik dvejus metus ir du mėnesius.

Už šiurkštų KET pažeidimą Selui grėsė vairuotojo teisių atėmimas iki 3 metų.

„Nuoširdžiai gailėjosi, prisipažino“, – teisėja atskleidė motyvus, kodėl E.Dragūnui skyrė tik simboliškai didesnę už numatytą minimumą (2 m.) bausmę.

Vilniaus miesto apylinkės teismas taip pat skyrė prasižengusiam vairuotojui 723 eurų piniginę baudą.

„Lygiai nuobaudos vidurkis“, – paaiškino teisėja, galėjusi skirti vairuotojui baudą nuo 579 iki 868 eurų.​

E.Dragūnas šioje byloje nubaustas už tai, kad vairavo visureigį „Mercedes“ apsvaigęs nuo alkoholio (įpūtė 1, 65 promilės).

Ryte Selas buvo atvykęs į bylos nagrinėjimą – posėdžio metu atgailavo, atsiprašinėjo ir nelabai vykusiai teisinosi, esą taip atsitiko, nes jis „retai geria“. Po pietų į nutarimo jo byloje paskelbimą E.Dragūnas nebeatvažiavo – teismas išsiųs jam dokumentus paštu.

Formaliai šiandienis teisėjos Sonatos Raupėnaitės-Lekarauskienės sprendimas dar neįsiteisėjo, per 20 dienų jį gali skųsti tiek pareigūnai, tiek pats pažeidėjas. Tačiau policija savo tikslą šioje byloje jau pasiekė, o „Mercedes“ vairuotojas irgi vargu ar gali tikėtis kažkokių stebuklų. 

Kaip Žmonės.lt jau rašė anksčiau, neseniai SEL lyderis buvo nubaustas ir kitoje byloje – už greičio viršijimą jam skirta 350 eurų bauda ir taip pat uždrausta vairuoti. Tiesa, tik tris mėnesius. Baudas Selui teks sumokėti abi, o vairuotojo pažymėjimo atėmimo terminai nesisumuoja – galioja ilgesnis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai