Echoskopinę pirmagimio Oskaro nuotrauką parodęs Sezzy: „Atsiprašau, jei suklaidinau“

DJ Sezzy su žmona Agne / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-03 16:01
Atlikėjas Sezeras Saylikas-Sezzy pasidalijo pirmąja savo pirmagimio Oskaro nuotrauka. Šioji užfiksuota tada, kai sūnus dar gyveno mamos Agnės įsčiose.

Echoskopinę dar negimusio mažylio nuotrauką šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose viešintis Sezzy paskelbė „Facebook“ tinkle. 

Gerbėjai pagalvojo, kad taip atlikėjas pranešė džiugią naujieną, neva jo žmona Agnė laukiasi trečio vaiko. Visgi nuotrauką jie suprato klaidingai: Sezzy paaiškino, kad fotografijoje matomas jo pirmagimis Oskaras. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Pasidalijau Oskaro nuotrauka prisimindamas, kaip jaučiausi tą pirmą dieną jį pamatęs. Mano meilė jam auga kasdien. Tiesiog apėmė emocijos...“ – sakė Sezzy.

Jis patikino, kad dar vieno šeimos pagausėjimo šiuo metu tikrai nenusimato: „Deja, KOL KAS mes nesilaukiame trečio vaiko, tačiau gera matyti, kiek žmonių dėl mūsų džiaugiasi. Noriu informuoti/patvirtinti, kad pasaulyje nėra ABSOLIUČIAI nieko kito, kas galėtų vyrą padaryti dar labiau patenkintą, nei kūdikio gimimas. Atsiiprašau, jei kažką kaip nors suklaidinau.“

Su žmona Agne Sezzy augina du vaikus – trejų Oskarą ir nė metų neturinčią Melisą. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai