„Eagles of Death Metal“ būgnininkas: „Laukiu, kai galėsiu pabaigti koncertą Paryžiuje“

Julianas Dorio / Nuotr. iš „Instagram“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-25 22:04
Su amerikiečiais rokeriais „Eagles of Death Metal“ kartu koncertuojantis būgnininkas Julianas Dorio pirmą kartą viešai prabilo apie lapkričio 13-osios teroro aktą „Bataclan“ koncertų salėje Paryžiuje.

Savo paskyroje „Instagram“ J.Dorio paskelbė nuotrauką ir prierašą, kuriame dėkoja tiems, kurie padėjo jam pabėgti į saugią vietą, kai teroristai įsiveržė į koncertų salę, ir tiems, kurie palaikė jį po teroro išpuolio.

Nors „Eagles of Death Metal“ kuriam laikui sustabdė koncertinę veiklą, J.Dorio rašo negalintis sulaukti, kai galės pabaigti koncertą Paryžiuje.

„Aš, kartu su savo kolegomis @eodmofficial, turėjau garbės groti vienai labiausiai energingų publikų per visą turą, kai beveik įpusėjus pasirodymui įvyko neįsivaizduojamas dalykas. Grynas ir nereikalingas blogis visiškai apvertė mūsų pasaulį. Aš neįtikėtinai dėkingas, kad galėjau rasti kelią lauk iš salės, tačiau gedžiu tų, kurie negalėjo, įskaitant ir mūsų draugą Nicką Alexanderį. Mano mintys yra su jų šeimomis.

Esu namie, saugu. Ir dabar aš turiu naują šeimą svetur. Dėkoju Arthurui, kuris bėgo dėl savo gyvybės kartu su manimi ir kuris nesavanaudiškai mums susodino į taksi pirmiau savęs.

Dėkoju visiems, kurie negailestingo blogio akivaizdoje stovėjo vienas greta kito, ir jų ginklais buvo drąsa, užuojauta ir meilė.

Dėkoju Fabrice, gerbėjui, kuris vėliau tąnakt paskolino savo telefoną, kad galėčiau paskambinti @emilydorio ir pamėginti ją nuraminti.

Dėkoju visiems, kurie negailestingo blogio akivaizdoje stovėjo vienas greta kito, ir jų ginklais buvo drąsa, užuojauta ir meilė. Jūs visi esate mano didvyriai.

Galiausiai, esu be galo dėkingas už paramą namuose – daugiau nei galite įsivaizduoti. Niekada to nepamiršiu. Tai mane pakeitė visiems laikams, bet esu tvirtai apglėbtas meilės, kuri supa mus visus.

Skaičiuoju dienas iki tol, kol galėsiu pabaigti tą koncertą. Taika ir meilė.

#prayforparis #bataclan #eodm“

 

15min.lt

Naujausi straipsniai