Dukros gimimas sugraudino tinklaraštininką Mykolą Klecką: „Tik tikras vyras sugeba nubraukti ašarą“

Mykolas Kleckas su dukra Gile / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-11 11:53
Žinomas tinklaraštininkas, šmaikštusis aštrialiežuvis Mykolas Pleskas, geriau žinomas Mykolo Klecko vardu, šį antradienį vadina laimingiausia diena savo gyvenime. Jam ir žmonai Giedrei Pleskienei paryčiais, apie 4 val., gimė dukra.

Pora 3,56 kilogramų svorio ir 54 centimetrų ūgio gimusią mergaitę pavadino neįprastu Gilės vardu. Pasak Mykolo, tokį vardą būsimai dukrai jiedu išrinko dar prieš ketverius metus.

„Su Giedre esame miško vaikai, daug laiko praleidžiame tikroje gamtoje, be daugumos patogumų. Būsimam vaikui norėjome vardo iš gamtos, o sugalvotas Gilės vardas įstrigo ir neturėjo konkurentų“, – Žmonės.lt pasakojo Mykolas.

Abu jie – skautai, todėl, kaip sakė Mykolas, ąžuolai, išaugantys iš gilių, jiems turi ir gilesnių prasmių, todėl šis vardas savaime nešasi stiprų krūvį.

Tiek naujagimė, tiek mama jaučiasi puikiai. „Giedrė ilsisi, aš valau šudukus“, – linksmai komentavo Mykolas.

Socialiniame tinkle jis pasidalijo nuotrauka, kurioje ant rankų laiko dukrą. Tėčio reakcija į vaiką ne vienam internautui veikiausiai sukėlė juoką – jis mergaitę ant rankų laiko išsigandusiu žvilgsniu. Tačiau Mykolas patikino, kad čia – tik pokštas, o emocijos paėmus į rankas savo kūdikį buvo visiškai kitokios.

„Mano reakcija buvo tokia, kokia priklauso tikram, stipriam, šiuolaikiniam vyrui – apsiverkiau. Nes tik tikras vyras  sugeba nubraukti ašarą tokiu fantastišku gyvenimo momentu“, – apie intymią akimirką kalbėjo Mykolas.

Gilės gimdymas truko apie 20 valandų, o gimdymą stebėjęs Mykolas sako po šios patirties ėmęs dar labiau gerbti moteris. „Ta pagarba išaugo iki neįtikėtinų aukštumų. Tai, ką pamačiau prieš gimdymą ir gimdymo metu... Retas vyras tai sugebėtų. Fantastiška stiprybė“, – sakė jis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai