Dukrą balandį pagimdžiusi aktorė Lina Tupikovskienė demonstruoja liekną figūrą: sveria vos 50 kg

Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė / Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-27 19:46
Aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė (35), vos prieš du mėnesius susilaukusi dukrelės Izabelės, aplinkinius stebina itin dailiomis kūno linijomis – sunku patikėti, kad vėl turėti liekną figūrą jai padėjo tiesiog kūdikio maitinimas ir... pagausėję namų ruošos darbai.

Prieš keletą dienų L.Bražinskaitė-Tupikovskienė dalyvavo renginyje, kurio metu tapo vienu iš kūrėjos Auksės Poškuvienės modelių – moteris demonstravo šilkinę suknelę.

Ši pabrėžė liekną taliją, todėl susirinkusiems buvo sunku patikėti, kad modeliu tapusi Lina vos prieš du mėnesius susilaukė dukros.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nėštumo metu L.Bražinskaitė-Tupikovskienė priaugo apie 12 kilogramų: šiuo metu 168 cm ūgio Lina sveria apie 50 kilogramų – nėštumo metu priaugtų kilogramų nebeliko.

„Besilaukdama nepriaugau daug nereikalingų kilogramų, o susilaukusi dukrelės svorio mesti specialiai nesiėmiau – tiesiog pati ją maitinu, turiu daugiau namų ruošos darbų, lakstymo su vaikais“, – Žmonės.lt sakė be naujagimės dar ir septynerių metų sūnų auginanti L.Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Moteris atviravo, kad savo svoriu savo yra patenkinta, tačiau radusi laisvesnę minutę norėtų užsiiminėti sportu: „Būtų šaunu kūną šiek tiek sutvirtinti.“

Anksčiau jos gyvenime fizinio aktyvumo buvo išties nemažai – 12 metų Lina lankė šokius. Vėliau, liovusis šokti, fizinį aktyvumą stengėsi palaikyti sporto klube – pamėgo kalanetiką ir pilatesą.

Pasiteiravus apie mitybą, L.Bražinskaitė-Tupikovskienė teigė, kad ją taip pat natūraliai pakoregavo dukros gimimas: „Kūdikį maitinu pati, todėl žiūriu, ką valgau, nes turbūt kiekviena mama žino, kad yra maisto produktų, kurie vaikui gali sukelti pilvuko skausmą, alergiją, todėl stengiuosi jų vengti.“

L.Bražinskaitė-Tupikovskienė taip pat pridūrė, kad ne tik mityba ir sportas moterims gali padėti kovojant su antsvoriu.

„Manau, kad nebūtina būti psichologu, kad suprastum, jog labai svarbu ir žmogaus mąstymas. Pavyzdžiui, jeigu moteris galvos, kad yra stora, tai tos mintys įgaus materialų pavidalą. Savitaiga žmogaus gyvenime turi labai didelę reikšmę“, – šyptelėjo pašnekovė.

Daugiau apie žinomų žmonių figūros paslaptis skaitykite rubrikoje „Žvaigždės figūra“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai