Didžiausiame metų mados renginyje „Met Gala“ – ryškiausių žvaigždžių spindesys

„Met Gala“ svečiai / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 07:13
Pirmadienio vakarą praūžė didžiausias metų mados renginys – Kostiumų instituto pokylis, dar žinomas kaip „Met Gala“, į Niujorką pritraukęs visas ryškiausias pramogų ir mados pasaulio žvaigždes.

Kiekvienais metais „Met Gala“ pokylis turi tam tikrą temą, kuri dažniausiai sutampa su tuo pačiu metu Metropoliteno muziejuje atidaroma paroda, šiemet tai „China: Through the Looking Glass“, kuri plačiajai visuomenei bus atverta gegužės 7 dieną. „Met Gala“ pokylio svečiai savo aprangoje turėjo pademonstruoti savą Kinijos interpretaciją.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Met Gala“ pokylyje dalyvavo tokios pramogų pasaulio žvaigždės kaip Madonna, Lady Gaga, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, George'as ir Amal Clooney, Beyonce, Miley Cyrus, Justinas Bieberis, Jennifer Lawrence, Robertas Pattinsonas, Rihanna, Katy Perry ir daugybė kitų.

Šio pokylio metu renkamos lėšos paremti Metropoliteno menų muziejaus Kostiumų institutą. „Met Gala“ pokylis yra vienas iš didžiausių labdaros renginių Niujorke – bilieto kaina į šį renginį prasideda nuo 25 tūkst. JAV dolerių vienam žmogui. Praėjusiais metais per vieną vakarą muziejui paremti surinkta rekordinė 12 mln. JAV dolerių suma.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ant Roberto Pattinsono sužadėtinės FKA Twigs suknelės – nupieštas penis

Nuo 1995-ųjų renginiui diriguoja amerikietiškojo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour, kuri ypač griežtai kontroliuoja pokylio svečių sąrašą – į jį patenka tik apie 650–700 rinktinių svečių.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai