Demi Lovato demonstruoja gundančią figūrą: „Išmok mylėti savo išlinkimus“

Demi Lovato / Instagram.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-13 18:23
Dainininkė Demi Lovato ragina gerbėjus džiaugtis savo apvalumais, paskelbdama savo pačios nuotraukas Instagram.com.

Dainos „Cool For The Summer“ atlikėja, kuri visada atvirai kalba apie savo kūną ir praeityje kankinusius mitybos sutrikimus, pastaraisiais metais susitaikė su savo išvaizda ir šeštadienį savo seksualias nuotraukas paskelbė internete.

Vienoje jų D.Lovato gulėdama laiko sulenktą koją, demonstruodama savo šlaunį.

„Išmok myyylėt savvvo išššlinkimus! Anksčiau jų tikrai nekenčiau..., bet tada kai kas mane išmokė, kaip juos mylėti... ir jis juos tikrai myli“, – parašė ji prie nuotraukos apie savo ilgametį širdies draugą aktorių Wilmerą Valderramą.

Kitoje nuotraukoje D.Lovato, apsirengusią tik juoda liemenėle ir šortais, ant rankų neša kažkoks vyriškis. O prie jos parašyta: „Kai tu per daug #CoolForTheSummer #thickthighs #curves“.

When you're too #CoolForTheSummer ????✌????#legs #thickthighs #curves

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

22 metų D.Lovato ir anksčiau yra reiškusi dėkingumą savo draugui aktoriui, kuris padėjo jai nugalėti nepasitikėjimą savimi ir paragino puoselėti sveiko kūno įvaizdį.

„Praėjusią vasarą aš vėl vos nesugrįžau į reabilitacijos kliniką dėl savo mitybos sutrikimų. Maistas užvaldė mano mintis ir visą laiką dėl to mane ėmė siaubas. Wilmeras tai pastebėjo ir metė tam iššūkį, tai buvo palengvėjimas“, – D.Lovato kalbėjo pernai žurnalui „Fitness“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai