Dėl vėjo ir jūros pakvaišę Kristina Umbrasaitė ir Marius Komičius susituokė ant Parnidžio kopos

Marius Komičius ir Kristina Umbrasaitė / Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-11-20 09:09
Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ atmosferos įkvėpti Nidoje susituokė restorano „Ertlio namas“ direktorė Kristina Umbrasaitė (39) ir kino operatorius Marius Komičius (42). Po dvejų metų draugystės pora vienas kitam amžiną meilę prisiekti nusprendė vėjo ir vandens apsupty – lemtingąjį „taip“ jie ištarė praėjusį šeštadienį ant Parnidžio kopos.

„Nėjome šabloniniu keliu, svajojome apie originalią, tačiau paprastą ir nuoširdžią šventę. Tokią, kad būtų smagu mums ir susirinkusiems svečiams. Tiesiog buvome savimi“, – Žmonės.lt sakė Kristina.

Apie vestuves jiedu pradėjo kalbėti vos prieš mėnesį. Tiesiog vieną dieną ėmė ir nusprendė – laikas tuoktis ir nėra čia ko per daug atidėlioti.

Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Mariaus Morkevičiaus nuotr.

„Jei labai nori – įmanoma vestuves suorganizuoti ir per mėnesį. Nei aš, nei Marius nesuprantame tų porų, kurios datą paskiria prieš metus. Juk tai tik apsunkina galvą – daugiau streso, daugiau bereikalingo dėmesio kreipimo į smulkmenas, kurios dažnai – visai nereikšmingos“, – Žmonės.lt sakė Kristina.

Abu jaunavedžiai – aistringi jūros mylėtojai. Marius – buriuotojas, dėl vandens stichijos galvą pametusi ir Kristina. Todėl kai organizuojant vestuves kalba pakrypo apie vietos pasirinkimą, neliko abejonių, kad svarbiausią judviejų gyvenimo dieną jie nori paminėti pajūryje.

„Mums abiem labai svarbios gamtos stichijos. Ant Parnidžio kopos galima pajusti ir vėją, ir jūros dvelksmą – tai mums buvo svarbu“, – pasakojo Kristina.

Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Mariaus Morkevičiaus nuotr.

Vėjo simbolio jiedu nepamiršo ir graviruodami žiedus, juos papuošė baltų simbolika.

Nuo ceremonijos ant smėlio kopos porą bandė atkalbėti juos sutuokusi Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotoja. Tačiau Kristina ir Marius buvo užsispyrę, jų persigalvoti neprivertė ir gana prastos tos dienos orų prognozės – ypač stiprus vėjas, lietus ir net nedidelė kruša.

Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Mariaus Morkevičiaus nuotr.

Tačiau ne itin palankių klimato sąlygų, šventės dieną Kristina atrodė itin elegantiškai ir po skėčiais ir neperpučiamais apsiaustais nesidangstė. Vestuvinę suknelę jaunamartė siuntėsi iš Anglijos, galvą papuošė stilingu aksesuaru, jaunikis vilkėjo klasikinį kostiumą, segėjo peteliškę.

Apskritai visų svečių buvo paprašyta atkreipti dėmesį į šventės aprangos kodą. Kristinos ir Mariaus vestuvėse vyravo puošnus ir rafinuotas art deco stilius. 

Jis buvo išlaikytas ir vėliau restorane ant Marių kranto surengtoje puotoje, kurioje dalyvavo 50 artimiausių šeimos narių, bičiulių ir kolegų. Tarp jų – ir aktorės Agnė Grudytė, Justė Zinkevičiūtė.

Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Mariaus Morkevičiaus nuotr.

Dvigubą Umbrasaitės-Komičienės pavardę pasirinkusi Kristina prasitarė ir apie nestandartinę judviejų povestuvinę kelionę. 

„Svajojame pakeliauti jachta dviese kur nors šiltuose kraštuose. Tik gal dar ne dabar, tokią kelionę reikia kruopščiau pasiplanuoti“, – mintimis dalijosi Kristina.

Ar Komičiai svarsto apie šeimos pagausėjimą? „Kol kas ne. Reikia atsiduoti laiko tėkmei“, – kalbėjo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai