Dėl naujo vaidmens aktorius Mantas Vaitiekūnas atsisveikino su dešimtmetį puoselėta barzda

Mantas Vaitiekūnas / „Domino“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-18 12:05
Dėl naujo vaidmens teatre aktoriui Mantui Vaitiekūnui teko atsisveikinti su 10 metų puoselėta barzda. Tokio pasiaukojimo pareikalavo Leo vaidmuo legendinėje Brodvėjaus komedijoje „Primadonos“.

„Aktoriams tikrai ne naujiena keisti savo išvaizdą dėl vaidmens kine ar teatre. Vieni numeta svorio, kiti augina raumenų masę, keičia plaukų spalvą, na o man teko atsisveikinti su barzda. Sutikdamas imtis naujo vaidmens, žinojau, kad toks pokytis laukia, visgi, kažkur giliai širdy tikėjausi, kad gal jo pavyks išvengti“, – pasakojo barzdos skustuvą rankose laikydamas Mantas Vaitiekūnas. 

Aktorius pripažįsta, kad šis pokytis jam nėra lengvas – barzda buvo tapusi neatskiriama jo įvaizdžio dalimi, todėl nekantriai laukia tų dienų, kada ir vėl galės jos neskusti.

Kaip aktorius pasiryžo pakeisti savo įvaizdį, galima pamatyti šiame filmuke:

Barzdos M. Vaitiekūnui atsisakyti teko nusprendus imtis naujo vaidmens legendiniame Brodvėjaus spektaklyje „Primadonos“, kurį Lietuvoje rodo „Domino“ teatras. M. Vaitiekūno įkūnijamas pagrindinis herojus Leo kartu su bičiuliu įsivelia į avantiūrą, tikėdamiesi pasiglemžti svetimą palikimą. Kad įgyvendintų savo planą, jiems tenka apsimesti merginomis, tačiau herojai net neįtaria, kokias romantiškas pinkles jiems yra paruošęs likimas.

Manto Vaitiekūno debiutas spektaklyje „Primadonos“ – birželio 29 dieną „Domino“ teatre Vilniuje. 

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai