Dėl išpuolio Egipte atšaukti skrydžiai – šeštadienį į Hurgadą neišvyko ir Ingos Budrienės šeima

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-08 23:42
Sausio 9-osios paryčiais į Egipto kurortą Hurgadą iš Vilniaus turėjo išskristi lėktuvas su daugiau nei 150 lietuvių, susirengusių žvarbią lietuvišką žiemą iškeisti į atostogas šiltame krašte. Tačiau dėl sausio 8-osios vakare įvykusio kruvino išpuolio Hurgados viešbutyje „Bella Vista“ poilsinės kelionės iš Lietuvos į Egiptą atšauktos.

Minėtu lėktuvu į Hurgadą turėjo keliauti ir verslininkai Inga bei Darius Budriai su sūnumis Kerniumi ir Mantu, taip pat virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas.  

„Egipte esame lankęsi bent dešimt kartų. Hurgadoje turime draugų, kurie mūsų laukė, žadėjo apsaugą. Vaikai labai laukė kelionės, bet, atsitikus tokiems įvykiams, net nesuabejojome, jog skrydis bus atšauktas“, – Žmonės.lt sakė I.Budrienė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Užpultas Hurgados viešbutis, kuriame buvo lietuvių: aidėjo Allahu Akbar ir šūviai, yra sužeistų turistų

„Kai perskaitėme internete apie išpuolį Hurgadoje, išsyk susisiekėme su kelionių agente. Jei būtų neatšaukę skrydžio, nuvykusi ten nerimaučiau, pergyvenčiau, o atostogos būtų sugadintos“, – neabejojo I.Budrienė.

Verslininkė iškart informuota, kad už kelionę sumokėta suma bus grąžinta. Apie tai, kad lėktuvas po dienos ar kelių vis dėlto išskris į Egiptą, patarta nesitikėti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Darius ėmė ieškoti internete kitų kelionės alternatyvų, bet savaitgalį turbūt teks praleisti kokiame nors mūsų krašto vandens parke“, – sakė atostogų planus priversta keisti I.Budrienė.

Paskutinį kartą Hurgadoje ji su vyru lankėsi 2015-ųjų gegužę. Keliavo ne tik pailsėti, bet ir pasveikinti šeimą kuriantį draugą Omarą per jo vestuves. 

Šįkart verslininkai Budriai su sūnumis ir R.Bolgovas turėjo apsigyventi „Serenity Makadi Heights“ viešbutyje. Jis yra įsikūręs 35 kilometrai nuo Hurgados – Makadi Bei kurorte, ant jūros kranto.

Apie tai, kad Hurgadoje užpultas viešbutis „Bella Vista“, pranešta sausio 8-osios vakarą.

Kol kas vyks tik grįžtamieji skrydžiai

Kelionių organizatoriai „Novaturas“ ir „Tez Tour“ penktadienio vakarą pranešė, atšaukiantys šeštadienį, sausio 9 d., numatytą skrydį iš Vilniaus į Hurgados kurortą Egipte.

Šeštadienį užsakomuoju „Small Planet Airlines“ skrydžiu iš Hurgados bus parskraidinti visi pagal planą sugrįžti turėję turistai. Jei paaiškėtų, kad turistams ten nesaugu, iš Hurgados nedelsiant būtų parskraidinti visi lietuvių poilsiautojai.

Pranešama, kad dėl kitų skrydžių į Egiptą bus sprendžiama atsižvelgus į paaiškėjusias incidento aplinkybes – šiuo metu jos tiriamos. Kol kas bus vykdomi tik grįžtamieji skrydžiai.

Naujausi straipsniai