Dariui Petrikauskui įgriso Indrės Burlinskaitės kalbos apie skyrybas: „Taikytis nesiruošiu“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-13 14:16
Buvęs grupės „Kitokios“ narės Indrės Burlinskaitės vaikinas, karatė čempionas Darius Petrikauskas pasipiktino nesibaigiančiomis kalbomis apie jųdviejų skyrybas. Savo pasipiktinimą jis išreiškė internete. Vyras tikina jau du mėnesius gyvenantis be Indrės ir mano, kad garsiai kalbėdama apie jųdviejų išsiskyrimą atlikėja siekia sau dėmesio.

„Mes jau du mėnesiai kaip gyvename atskirus gyvenimus, nesuprantu, kam reikia pūsti burbulą ir kalbėti apie kažkokius susitaikymus. Aš turiu jau kitą gyvenimą ir taikytis tikrai nesiruošiu, o jei Indrutė bando taip vis dar prisitraukti dėmesio lįsdama į visas laidas ir kalbėdama apie jau niekam nebeįdomią mūsų skyrybų temą, tuomet yra graudu, ir turiu žmonių atsiprašyti, kad Jums vis dar tenka klausytis šitų atsibodusių nesąmonių“, – rašė D.Petrikauskas. 

Žmonės.lt susisiekus su I.Burlinskaite ji sakė mačiusi D.Petrikausko pasisakymą, tačiau jo nesureikšminanti.

„Su Dariumi mes nesipykstame, tikrai nebus konflikto. Iš savo pusės aš nekonfliktuoju. Normalu, kad kalbu apie skyrybas viešai – esu viešas žmogus, todėl kitiems tai gali būti įdomu. Bet niekada nieko blogo apie Darių nesakiau ir nesakysiu, nes tai žmogus, su kuriuo aš praleidau trejus metus ir kurį gerbiu“, – sakė I.Burlinskaitė. 

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad po kelerių metų draugystės I.Burlinskaitė ir D.Petrikauskas išsiskyrė praėjusių metų pabaigoje. Tada apie skyrybas pranešė pati Indrė. 

Neilgai trukus pasklido kalbos, kad D.Petrikauskas grįžo į buvusios mylimosios – dainininkės Eglės Jakštytės – glėbį. Tačiau pati E.Jakštytė suskubo tokias kalbas ginčyti.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Naujausi straipsniai