„Daktarui Hausui“ Hugh Laurie suėjo 56-eri

Hugh Laurie seriale „Daktaras Hausas” / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-11 08:22
Ketvirtadienį aktorius Hugh Laurie, lietuviams geriausiai pažįstamas iš šalyje itin populiaraus serialo „Daktaras Hausas“ (org. „House M.D.“), švenčia gimtadienį. Garsenybei suėjo 56-eri.

Britas Hugh Laurie – neabejotinai talentingas. Be to, kad yra visam pažįstamas aktorius, jis dar ir komikas, dainininkas, muzikantas, režisierius. 

Kino pasaulyje jis tapo atpažįstamas devintame dešimtmetyje, kai filme „Letters from a bomber pilot“ (liet. „Atakuojančio piloto laiškai“ suvaidino pilotą Bobą Hodgsoną.

Nuo tada kone vienas po kito pažiro vaidmenys kitose juostose, televizijos serialuose, H.Laurie taip pat savo balsą „paskolino“ ne vienam animaciniam filmui. 

Vis dėlto didžiausios sėkmės jis sulaukė vaidindamas ypač populiariame televizijos seriale „Daktaras Housas“. 

Hugh Laurie daktarą Hausą vaidino nuo 2004-ųjų. Jis buvo geriausiai apmokamas televizijos aktorius – viena „Daktaro Hauso“ serija jo kišenę papildydavo net 250 tūkst. svarų sterlingų (vienas sezonas turėjo vidutiniškai 22 serijas). 

Aktorius už charizmatiškojo gydytojo vaidmenį pelnė du „Auksinius gaublius“ (nominuotas buvo iš viso šešis kartus), taip pat šešis kartus buvo nominuotas „Emmy“ kaip geriausias televizijos aktorius.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto bendraudamas su žiniasklaida aktorius neslėpė – vaidmuo jam atnešė šlovę, tačiau kainavo daug.

„Kartais būdavo tokių sunkių dienų, kad atrodė, jog nėra jokio būdo ištrūkti iš tos kasdienybės. Aš turiu labai griežtą darbo etiką, taigi niekada nevėluodavau į darbą, niekada nepraleisdavau filmavimų, niekada neskambinau ir nesakiau: man atrodo, man gripas, taigi neateisiu. Tačiau būdavo momentų, kai pagalvodavau: jeigu tik atsitiktų koks nelaimingas atsitikimas pakeliui į studiją ir gaučiau kelias laisvas dienas, kad pasveikčiau, kaip genialu tai būtų...“ – pasakojo aktorius.

„Daktaro Houso“ filmavimai baigėsi 2012-aisiais. Nuo tada Hugh Laurie gyvena gimtinėje – Didžiojoje Britanijoje. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai