Daktarienėmis susižavėjusi Gintarė Gurevičiūtė: „Labai atsiprašau visų tų, kuriuos įžeidžiau“

Gintarė Gurevičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-14 17:13
Antradienį Gintarė Gurevičiūtė, išreiškusi susižavėjimą iki gyvos galvos nuteisto nusikaltėlio Henriko Daktaro žmona Ramute Daktariene ir jo motina Jadvyga Daktariene, permąstė savo žodžius ir nusprendė atsiprašyti tų, kuriuos savo pasisakymu galėjo įskaudinti.

Antradienio rytą G.Gurevičiūtė pažėrė komplimentų Daktarų šeimos moterims. Gražuolės pasisakymas tučtuojau sukėlė ažiotažą, ir po pareiškimo praėjus keletui valandų G.Gurevičiūtė nusprendė atsiprašyti tų, kurie dėl jos žodžių galėjo įsižeisti. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Gintarė Gurevičiūtė liko sužavėta Henriko Daktaro žmona ir motina

Tokiems žmonėms sunku suprasti, kad mano nuomonė nei kiek nesusijusi su H.Daktaru, tai apie šeimą, meilę, vienybę ir moterų stiprybę.

„Labai atsiprašau visų tų, kuriuos įžeidžiau pasidalindama nuomone apie dvi moteris ir jų beribę meilę šeimai. Užaugau kultūringoje, išsilavinusioje ir mylinčioje šeimoje, kur buvo skiepijamas šeimos kultas.

Ačiū mamytei, kad šiandien stebėdama dvi moteris, kurias teršia juoda praeitis, aš vis tiek matau mamą ir žmoną, matau jų stiprybę ir beribę meilę vieni kitiems, kuri mane tiek sužavėjo, kad nepabijojau viešai išsakyti nuomonės. Labai atsiprašau ir užjaučiu visus tuos, dėl nusikalstamo pasaulio prarado savo artimą.

Pati esu netekus brangiausio žmogaus ir žinau, kad netektis šią meilę paverčia skausmu ir neapykanta, kuri užgožia akis. Tokiems žmonėms sunku suprasti, kad mano išsakyta nuomonė nei kiek nesusijusi su H.Daktaru, tai apie šeimą, meilę, vienybę ir moterų stiprybę“, – viešai savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė ji. 

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai