Dainininkė Hillary Scott pateko į pavojingą gaisrą autobuse

Charlesas Kelley, Hillary Scott ir Dave'as Heywood iš grupės „Lady Antebellum“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-18 17:25
JAV grupės „Lady Antebellum“ žvaigždė Hillary Scott džiaugiasi nenukentėjusi per jos gastrolių trupės autobuso gaisrą, kuris įvyko ketvirtadienį, dainininkei važiuojant į Kantri muzikos apdovanojimų (ACM Awards) ceremoniją Teksase.

Hitu tapusios dainos „Need You Now“ atlikėja miegojo, kai sprogo autobuso, kuriuo ji važiavo kartu su vyru ir gastrolių vadybininku, padanga ir įsiplieskė gaisras autobuso gale.

Ji pasakojo pramoginei televizijos naujienų laidai „Extra“: „Atsibudau iš kieto miego. Laimei, vilkėjau padoriai atrodančią pižamą, nes kelias valandas teko praleisti šalikelėje, ir pagriebiau savo telefoną bei rankinę. Išlėkiau lauk per 10 sekundžių. Mes visi atsidūrėm toli, saugiu atstumu.“

„Atvirai sakau – kai matai vakarykščių įvykių įrašą, atrodo tikras stebuklas, kad supleškėjo tik drabužiai, „iPad“ ir keli tualeto reikmenys“, – pridūrė H.Scott.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Visos pagalbos tarnybos Dalase dirbo nuostabiai – visi policininkai ir ugniagesiai; niekas nenukentėjo, o mano mergytė buvo saugi namuose. Tai išties labai svarbu – mes visi iš tikrųjų gyvi ir sveiki, – sakė dainininkė. – Tikėjau stebuklais prieš vakar ir dar labiau tikiu šiandien.“

H.Scott nurodė, kad drabužiai, kuriuos ji ketino vilkėti per „ACM Awards“ ceremoniją, sudegė per gaisrą, bet ji sugebėjo rasti pamainą.

Per 50-ąją kasmetinę Kantri muzikos apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks sekmadienį „AT&T“ stadione Arlingtone, „Lady Antebellum“ atliks savo naujai išleistą dainą „Long Stretch of Love“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai