Dainininkė Demi Lovato prisipažino, kad šlapinosi ir rūkė žolę baseine

Demi Lovato / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-11 11:52
Dainininkė Demi Lovato (22 m.), duodama atvirą interviu Australijos radijui, prisipažino, kad nevengia šlapintis ir rūkyti žolę baseine, taip pat krapštytis nosį ir suvalgyti ant grindų nukritusio maisto gabalėlio.

Popmuzikos žvaigždė dalyvavo radijo „Nova 96.6“ klausimų ir atsakymų laidoje, vadamoje Kento Smallo, per kurią laidos dalyvis turi greitai pateikti atsakymą „Taip“ arba „Ne“, pakeldamas kortelę su atitinkamu užrašu.

Demi Lovato prisipažino, kad suvalgytų ant grindų nukritusį maisto gabalėlį, bet vėliau nesuprato laidos vedėjo, kai šis paklausė, ar dainininkė kada nors yra nusišlapinusi (ang. weed) baseine. Pasitikslinusi, ar Kentas Smallas nori paklausti, ar ji kada nors rūkė marihuaną (ang. weed) baseine, Demi Lovato pakėlė „Taip“ kortelę. Kai laidos vedėjas paaiškino, koks iš tiesų buvo klausimas, dainininkė prisipažino, kad šlapinosi baseine.

Tuomet, kai buvo paklausta, ar krapštosi nosį, Demi Lovato atsakė: „Kas nesikrapšto nosies? Juk būtų labai negražu, jeigu žmonės nesikrapštytų nosies ir viskas ten kauptųsi daugelį metų?“

Dainininkė taip pat prisipažino pavogusi saldainių iš parduotuvės, kai buvo apie aštuonerių metų. „Įsikišau į maišelį ir išbėgau nesumokėjusi“, – prisiminė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai