Dainininkė Colbie Caillat susižadėjo per 30-ąjį gimtadienį

Dainininkė Colbie Caillat / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-30 15:56
Amerikietė popmuzikos dainininkės Colbie Caillat 30-asis gimtadienis tapo dviguba švente, kai jai pasipiršo jos vaikinas muzikantas.

Dainininkė savo 30-ąjį gimtadienį šventė ketvirtadienį atostogaudama Bermudoje, o kitą dieną paskelbtoje „Twitter“ žinutėje atskleidė, kad jai pasipiršo ilgametis širdies draugas Justinas Youngas, grojantis jos grupėje.

C.Caillat nusifotografavo su savo sužadėtiniu laive, ir nuotraukos komentare parašė: „Šis mielas vyras paprašė manęs tapti jo omaru ... Ir aš pasakiau „Taip“.

Manoma, kad užuomina apie omarą yra citata iš televizijos serialo „Draugai“, kurio vienoje serijoje ekscentriška veikėja Fibi, (vaid. Lisa Kudrow), pareiškė Rosui (vaid. Davidas Schwimmeris), kad Reičel (vaid. Jennifer Aniston) yra jo omaras, nes tie vėžiagyviai „įsimyli ir sudaro poras visam gyvenimui“.

Minėtoje romantiškoje nuotraukoje ant C.Caillat kairės rankos piršto matyti sužadėtuvių žiedas.

Pora draugauja jau ilgiau negu ketverius metus.

2011 metais C.Caillat prisipažino labai mėgstanti keliauti su savo „geriausiu draugu“, bet tvirtino, kad jie neskubės susituokti.

„Nemanau, kad reikia skubėti. Jeigu jis pasipirštų, būčiau labai sujaudinta ir būčiau laiminga“, – sakė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai