Dainininkas Arvydas Vilčinskas susižadėjo su 29-eriais metais jaunesne Rūta Gajauskaite

Arvydas Vilčinskas su drauge Rūta / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 10:38
Dainininkas Arvydas Vilčinskas (57) susižadėjo su 29-eriais metais jaunesne mylimąja Rūta Gajauskaite (28). Žmonės.lt atlikėjas sakė, kad vestuves iškelti norėtų jau kitais metais.

A.Vilčinskas ir R.Gajauskaitė susižadėjo po bene pusmečio draugystės – romantiški jausmai porą ėmė sieti vasarą. 

Žmonės.lt garsus dainininkas pasakojo, kad jųdviejų sužadėtuvės buvo neįprastos – pora tiesiog susitarė susituokti. Anot jo, žinia „tapo oficiali“ tada, kai apie pasikeitusį santykių statusą jiedu pranešė „Facebook“ tinkle.

„Esame seniai susižadėję... Bet užteko tik „Facebook“ statusą pakeisti, ir sulaukėme daugybės sveikinimų. Tuoktis susitarėme seniai, bet tą statusą pakeitėme antradienį, tai, galima sakyti, tada tai įvyko oficialiai. Jau seniai kalbėjome, kad norime susituokti, tačiau tą padaryti norime tyliai, ramiai. Nenorime juokinti žmonių, lįsti į viešumą. Tas statuso pakeitimas... Tai mums nėra humoras, nes tą darome rimtai, bet mes tą sužadėtuvių etapą išvis norėtume apeiti – eiti į vestuves ir viskas“, – kalbėjo dainininkas. 

Kada gi tos vestuvės bus? „Manau, kad kitais metais. Matysime, gal vasarą. Nesureikšminu vestuvių fakto. Čia daugiau pareiškimas visuomenei, o ne vienas kitam. Juolab, tai būtų teisiniai dalykai, kuriuos anksčiau ar vėliau reikia išspręsti... Teisiškai žmonės yra tik draugai ir daugiau niekas. Todėl norėtųsi šitą mazgelį užrišti“, – svarstė atlikėjas. 

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai