Cristiano Ronaldo ir kikboksininko Badro Hari draugystė užminė mįslę dėl sportininkų orientacijos

Badras Hari ir Cristiano Ronaldo / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-04 14:58
Pastaruoju metu futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo (30 m.) itin dažnai leidžia laiką Maroke, kur gyvena jo bičiulis kikboksininkas Badras Hari (30 m.). Dėl padažnėjusių viešnagių šioje šalyje susirūpino ne tik „Real Madrid“ trenerių štabas, bet ir futbolininko gerbėjai, pradėję įtarinėti, kad Cristiano Ronaldo ir Badras Hari – daugiau nei vien tik geri draugai.

Kaip rašo homoseksualų portalas „Pink News“, prancūzų žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Estelle Denis viešai pareiškė, kad Cristiano Ronaldo – gėjus.

Dar prieš jos pareiškimą žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, esą Cristiano Ronaldo elgesys kelia rūpesčių „Real Madrid“ vadovams. Futbolininkas esą kone kasdien po treniruočių privačiu lėktuvu skrenda pas savo bičiulį į Maroką ir baiminamasi, kad tai gali pakenkti jo žaidimui aikštėje.

Į tai sureagavusi Estelle Denis pareiškė, kad į Maroką futbolininkas skraido ne šiaip sau, o tam, kad „pasiglamonėtų su savo draugu“.

Žmonės.lt primena, kad spalį Badras Hari savo „Twitter“ paskyroje publikavo nuotrauką, kurioje ant rankų laiko Cristiano Ronaldo ir juokais parašė, kad jie ką tik „susituokė“.

„Twitter“ nuotr.
„Twitter“ nuotr.

Cristiano Ronaldo įtarimai dėl jo seksualinės orientacijos persekioja ne vienerius metus. Kalbama, kad jis slepia savo homoseksualumą dėl to, kad tai gali pakenkti jo kaip sportininko karjerai.

Įtarimų daug kam kelia tai, kad futbolininkas vienas pats augina penkerių metų sūnų Cristiano ir niekas nežino, kas yra berniuko motina. Cristiano Ronaldo sūnus gimė 2010-ųjų birželio 17-ąją Jungtinėse Valstijose. Vaiko globa priklauso jam vienam. Spėjama, kad sūnų futbolininkui pagimdė pakaitinė motina, o ne kokia nors mergina, su kuria jis buvo užmezgęs romaną.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau net buvo pasirodę įtarimų, esą penkerius metus su futbolininku draugavusi seksualioji rusų manekenė Irina Shayk tebuvo priedanga, jai už „draugystę“ su Cristiano Ronaldo buvo mokamas atlyginimas, o pora šių metų pradžioje „išsiskyrė“ tiesiog todėl, kad baigėsi jų kontraktas. 

„Twitter“ nuotr.
„Twitter“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai