Cristiano Ronaldo artimiausiu metu nežada pasakyti savo sūnui, kas yra jo motina

Cristiano Ronaldo su sūnumi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-17 17:05
Niekam ne paslaptis, kad futbolininkas Cristiano Ronaldo (30 m.) savo penkerių metų sūnų Cristiano augina vienas pats. Tačiau kas yra jo motina, futbolo žvaigždė slepia ne tik nuo žiniasklaidos, bet ir nuo paties sūnaus.

„Man tai jokia problema. Pasakysiu tik tiek, kad pasaulyje yra daugybė vaikų, kurie neturi mamos ar tėčio, arba jų tėčiai ar mamos miršta... Cristiano turi tėtį, neįtikėtiną tėtį. Jis turi močiutę, aš turiu savo šeimos paramą“, – „The Jonathan Ross Show“ laidoje sakė portugalų futbolininkas.

„Žmonės manę klausia, kodėl aš tiesiog nepasakau (kas yra jo mama, – red. past). Klausykite, kai kurie dalykai yra privatūs, ir žmonės privalo gerbti kitų privatumą. Kai Cristiano užaugs, aš jam visada sakysiu tik tiesą, nes jis to nusipelno, nes jis yra mano sūnus, bet tikrai nežadu jam to pasakyti vien tik todėl, kad kiti mano, jog turėčiau tai padaryti“, – pridūrė Cristiano Ronaldo.​

Paprašytas konkretizuoti, kada vis tik žada pasakyti savo sūnui, kas yra jo motina, Cristiano Ronaldo atsakė: „Taip... pasakysiu jam tai, kai jausiu, kad jau laikas. Nežinau, galbūt tai nutiks kai jam bus 10, 11, 12 metų? Nežinau, pažiūrėsime“.​

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Cristiano Ronaldo sūnus gimė 2010-ųjų birželio 17-ąją Jungtinėse Valstijose. Vaiko globa priklauso jam vienam. Spėjama, kad sūnų futbolininkui pagimdė pakaitinė motina, o ne kokia nors mergina, su kuria jis buvo užmezgęs romaną.

Taip pat futbolininkas neatsigina įtarimų, esą iš tiesų yra homoseksualus, tik bando tai nuslėpti nuo visuomenės. Anksčiau buvo pasirodę net įtarimų, esą penkerius metus su juo draugavusi seksualioji rusų manekenė Irina Shayk tebuvo priedanga, jai už „draugystę“ su Cristiano Ronaldo buvo mokamas atlyginimas, o pora šių metų pradžioje „išsiskyrė“ tiesiog todėl, kad baigėsi jų kontraktas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai