Christina Aguilera per pirmąjį dukters Summer Rain gimtadienį paviešino mielą jos nuotrauką

Christinos Aguileros dukra Summer Rain atšventė pirmąjį gimtadienį / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-18 17:46
Dainininkei Christinai Aguilerai (34 m.) ir jos sužadėtiniui Mattui Rutleriui praėjęs savaitgalis buvo ypatingas – jų dukrelė Summer Rain atšventė pirmąjį gimtadienį.

Minėdami šią svarbią progą, Christina Aguilera ir Mattas Rutleris savo socialinių tinklų paskyrose paviešino po mielą dukrelės nuotrauką – tai jiedu daro gana retai.

„Laimingo pirmojo gimtadienio, mano brangioji Summer Rain“, – nuotrauką, kurioje mažylė laiko rožinį balioną, pakomentavo Christina Aguilera.

You light up life. Happy First Birthday, Summer

A photo posted by Matthew Rutler (@m_rutler) on

Mattas Rutleris savo „Instagram“ paskyroje taip pat įkėlė ir trumpą vaizdo įrašą iš Summer Rain gimtadienio, kuriame rodoma, kaip jie išmeta į jūrą butelį su viduje esančiais laiškais dukrai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pusnuogė Christina Aguilera pradžiugino gerbėjus pikantiška asmenuke

Summer's Message in a Bottle

A video posted by Matthew Rutler (@m_rutler) on

Per visus pirmuosius Summer Rain metus dainininkė stengėsi neviešinti savo mažylės nuotraukų. Vienintelė išimtis buvo padaryta žurnalui „People“, kurio viršelį vasario mėnesį Christina Aguilera papuošė kartu su tada dar pusės metų dukra.

Christina Aguilera taip pat augina septynerių metų sūnų Maxą, kurio susilaukė su buvusiu vyru Jordanu Bratmanu. Su juo dainininkė išsiskyrė 2010-aisiais, po penkerių santuokos metų.

Žurnalo „People“ viršelis
Žurnalo „People“ viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai