„Chicago Bulls“ simbolis bulius gėrimu apipylė sirgalių, negražiai pasielgusį su savo mergina

„Chicago Bulls“ simbolis bulius Benny pastatė į vietą negražiai su savo mergina pasielgusį sirgalių / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-11 18:17
Per krepšinio varžybas tarp „Chicago Bulls“ ir „Boston Celtics“ komandų bučinių kamera užfiksavo neįprastą reginį: „Chicago Bulls“ komandos simboliu raudonu buliumi apsirengęs vyras pastatė į vietą vieną sirgalių, kuris ignoravo savo merginą ir privertė ją prieš visą aikštę pasijusti nepatogiai.

JAV per krepšinio varžybų pertraukėles žiūrovai linksminami su bučinių kamera – tie žmonės, kurie patenka į kameros akiratį, turi prieš visus žiūrovus pasibučiuoti. Visiems tai – labai smagi atrakcija, tačiau vienai į varžybas atėjusiai merginai teko nusivilti savo vaikinu, kai į juos buvo atsukta bučinių kamera.

Jos draugas intensyviai šnekėjosi telefonu ir visiškai nekreipė dėmesio į savo merginą, kai ši ragino jį pasibučiuoti ir bandė parodyti, kad jie pateko į bučinių kamerą.

Nesulaukus jų bučinio kamera pradėjo rodyti kitus žiūrovus, o vėliau dar kartą sugrįžo prie tos pačios porelės. Mergina dar kartą bandė savo draugui parodyti, kad juos filmuoja, bet jis ir vėl ją atstūmė.

Galiausiai bučinių kamera trečią kartą parodė tą pačią porelę ir jie buvo užfiksuoti besibarantys – vaikinas pyko ant savo draugės, kad trukdo jam kalbėti telefonu. Ir šioje vietoje įsikišo „Chicago Bulls“ komandos simbolis bulius Benny, kuris priėjęs prei porelės vožtelėjo per galvą nemandagiam vaikinui.

Tada Benny pakėlė merginą iš jos vietos, paėmė jos gėrimą, užpylė jį vaikinui ant galvos ir paėmęs merginą ant rankų nusinešė ją. Šis buliaus Benny poelgis sulaukė audringų žiūrovų reakcijų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai