Celine Dion vyro laidotuvės vyks toje pačioje katedroje, kurioje pora susituokė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-16 15:35
Pirmą kartą po Celine Dion (47) vyro Rene Angelilio mirties gerbėjai sulaukė naujos informacijos apie laidotuves. Dainininkės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasirodė žinutė, kurioje negailima gražių žodžių Rene, be to, atskleista data, kada visi gerbėjai galės atvykti atsisveikinti.

Muzikinėje Celine Dion socialinio tinklo paskyroje rašoma: „Apsuptas savo šeimos ir draugų meilės Rene Angelilis mirė ketvirtadienį, sausio 14 dieną, 2016 metais, savo 74-ojo gimtadienio išvakarėse.

Jis bus prisimintas kaip švelnus, dosnus ir geras, modernusis Pigmalijonas, Renesanso žmogus.

Visi, kurie turėjo privilegiją jį pažinoti ir dirbti kartu su juo asmeniškai ar iš profesinės pusės, pagerbkite lyderį ir inteligentišką, išmintingą vyrą.

Rene Angelilio noru, jo laidotuvės vyks Monrealio katedroje, kurioje prieš 21 metus jis vedė savo vienintelę savo gyvenimo meilę, muzikantę, kuriai jautė pagarbą, moterį, kuri darė jį laimingą iki paskutinės akimirkos.

Atminimo vakaras bus rengiamas Las Vegase, vasario 3 dieną „Cezario rūmų“ Koliziejuje.

Ketvirtadienį, sausio 21 dieną, Poilsio koplyčia bus atvira visuomenei. Šeima kviečia visus prisidėti ir paaukoti Azar-Angelil burnos vėžio tyrimų centrui, kurį padėjo atidaryti pats Rene 2011 metais.“

Žmonės.lt primena, jog Rene Angelilis ketvirtadienį pralaimėjo kovą su gerklės vėžiu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai