Catherine Deneuve ir Gerard'as Depardieu varžysis dėl „Cezarių“ apdovanojimų

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-27 18:28
Catherine Deneuve ir Gerard'as Depardieu bus tarp gausybės garsenybių, kurie varžysis dėl Prancūzijos prestižinių kino apdovanojimų, kurie bus išdalinti Paryžiuje vasario 26 dieną.

Prancūzijos kino veteranė nominuota geriausios aktorės „Cezario“ apdovanojimui už vaidmenį juostoje „Aukštai pakelta galva“ (La Tête haute).

Ji varžysis su šio kino filmo režisiere ir aktore Emmanuelle Bercot (Emanuel Berko), kuri pristatyta „Cezariui“ už vaidmenį filme „Mon roi“, taip pat su aktore Isabelle Huppert, suvaidinusia juostoje „Valley of Love“, Cecile de France iš filmo „La Belle Saison“, Loubna Abidar atlikusia pagrindinį vaidmenį juostoje „Much Loved“, Catherine Frot iš „Marguerite“ ir Soria Zeroual iš juostos „Fatima“.

G.Depardieu prisatytas „Cezariui“ geriausio aktoriaus kategorijoje už vaidmenį juostoje „Valley of Love“. Jo varžovais šioje kategorijoje yra Vincentas Casselis iš „Mon Roi“, Jean-Pierre'as Bacri iš „La Vie Tres Privee de Monsier Sim“, Francois Damiens iš juostos „Les Cowboys“ ir kiti.

„Oskarui“ nominuota drama „Mustangės“ (Mustang) varžysis dėl geriausios juostos apdovanojimo. Juosta trečiadienį gavo devynias nominacijas, tarp jų ir geriausio režisieriaus (režisierė Deniz Gamze Erguven) kategorijoje.

Paolo Sorrentino drama su Michaelu Caine'u „Jaunystė“ (La giovinezza) pristatyta „Cezariui“ geriausio užsienio filmo grupėje, kartu su juo varžysis daugybę „Oskarų“ pelnęs „Žmogus paukštis“.

„Cezario“ apdovanojimus, kurie laikomi prancūziškais „Oskarų“ ekvivalentais, skiria šalies Nacionalinė kino meno ir technikos akademija.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Naujausi straipsniai