Buvusi žurnalo „Panelė“ komanda vakarėlyje pristatė naują projektą, gimusį per 25 dienas

Vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-08 21:23
Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko nuotaikingas vakarėlis: žurnalistikos pankais vadinama kūrybinė Jurgos Baltrukonytės komanda pakvietė susitikimui, kurio metu pristatė naują savo projektą – žurnalą „HAPPY365“.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šventės vieta pasirinkta neįprasta – svečiai rinkosi į J.Baltrukonytės ir jos vyro, fotografo Algio Kriščiūno namus, kuriuose netrūko muzikos, vaišių ir linksmų pašnekesių.

Nuotaikingame vakarėlyje susirinko būrys kviestinių svečių  – jie pirmieji galėjo įvertinti naująjį žurnalą, paskanauti picų, pasilepinti kokteiliais ir pasiklausyti grupių „Biplan“ ir PYPL koncerto.

„Ilgai galvojome, kur daryti šio „kūdikio“ pristatymą – iš tiesų nusprendėme, kad mūsų namai geriausiai atspindės tą nuotaiką, kurią „neša“ žurnalas. Čia susirinko mūsų draugai, nemažai iš jų yra žinomi žmonės, kai kurie iš jų tarsi kartu su mumis užaugo, pasakojo mums savo istorijas apie pirmą, antrą, trečią, ketvirtą meilę, ir, tikiuosi, tos meilės niekada nebus nei per daug, nei per mažai“, – sakė J.Baltrukonytė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prie leidinio dirbo gausi kūrybininkų komanda: rašytoja, redaktorė Jurga Baltrukonytė, fotografas, dailininkas Algis Kriščiūnas, žurnalistas ir laidų vedėjas Orijus Gasanovas, žurnalistės ir rašytojos Agnė Pačekajė bei Akvilė Kavaliauskaitė, stilistė Asta Valentaitė, ginekologė Vaiva Eringytė, sekso ekspertas psichologas Andrius Kaluginas,  rašytojas Andrius Užkalnis.

Žurnalo pavadinimas buvo pasirinktas pagal vis labiau populiarėjantį fotografo Algio Kriščiūno feisbuko HAPPY365 puslapį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Projektą „Happy 365“ sukūręs Algis Kriščiūnas laimės recepto ieško visame pasaulyje

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Žmonės pasiilgę pozityvumo, jie ieško svarbiausių dalykų – laimės, todėl mielai skaito  laimės receptus ir dalinasi savais, – pasakojo Algis Kriščiūnas. – Žurnale visos papasakotos istorijos, kad ir kokios sudėtingos, painios bebūtų, turės vilties žiburėlį ir baigsis laimingai.“

Kelios žurnalo istorijos – išskirtiniai nuotykiai: dėl vieno iš jų žurnalistų grupė vyko į atokų Lietuvos kaimą ir ėmė genetinius tyrimus, dėl kito – veržėsi į operacinę. HAPPY365 temos buvo daromos Maljorkoje, Tenerifėje, Dominikos Respublikoje, Švedijoje, Tailande, Šiauliuose, Kaune, Palangoje ir Vilniuje.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad J.Baltrukonytė 20-metį dirbo vyriausiaja žurnalo „Panelė“ redaktore, tačiau šį pavasarį kartu su menininiu redaktoriumi ir fotografu Algiu Kriščiūnu, skyrių redaktoriais Agne Pačekaje ir Orijumi Gasanovu nusprendė palikti redakciją ir kartu imtis naujų darbų.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Panelės“ žurnalą palieka 20 metų jį kūrusi redakcija su Jurga Baltrukonyte priešakyje

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Temos:

Vilnius Aktualu

Naujausi straipsniai