Buvę Halle Berry mylimieji susivienijo: „Mes visi buvome „tie tikrieji“, iki kol viskas baigėsi“

Halle Berry su savo buvusiais vyrais (iš kairės): Davidu Justice'u, Ericu Benetu, Gabrieliu Aubry ir Olivier Martinezu / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-04 17:55
Šiuo metu su trečiuoju vyru Olivier Martinezu (49 m.) besiskirianti Holivudo žvaigždė Halle Berry (49 m.) sulaukė smūgio iš buvusių sutuoktinių, kurie buvusiai žmonai nepagailėjo aštrių žodelių.

Pirmasis prabilo buvęs beisbolininkas Davidas Justice'as (49 m.), kuris su Halle Berry buvo susituokęs 1993–1997 metais. Socialiniame tinkle „Twitter“ jis išrėžė, kad Halle Berry jį be pagrindo apjuodino visuomenės akivaizdoje, kad pati atrodytų tarsi auka. Taip ji esą elgėsi ir su visais kitais savo gyvenimo vyrais.

Davidas Justice'as vis dar pyksta dėl gandų, kuriais remiantis jis buvo neištikimas savo žmonai, smurtavo prieš ją ir kartą net taip stipriai sumušė, jog ji apkurto kairiąja ausimi. 

Taip... aš, Ericas, Gabrielis ir Olivier – mes visi buvome riteriai ant balto žirgo, iki kol viskas baigėsi. O tada mes tapome blogiausiais vyrukais istorijoje.

„Ji pyko ant manęs, kad aš ją palikau, tad ji ir jos holivudinė komanda bandė sugadinti mano įvaizdį. Juk turėjo atrodyti, kad kaltas esu aš, ar ne? – „Twitter“ tinkle ironizavo pirmasis Halle Berry vyras. – Taip... aš, Ericas, Gabrielis ir Olivier – mes visi buvome riteriai ant balto žirgo, iki kol viskas baigėsi. O tada mes tapome blogiausiais vyrukais istorijoje. Tik tie vyrai, kurie buvo užmezgę santykius su Halle, žino, kokia ji yra iš tikrųjų... Žinoma, bus ir kitas. Jis bus vadinamas „tuo tikruoju“ iki kol viskas vėl pasibaigs. Tu tik palauk, Olivier... tai pareina! Ji visiems įteigė, esą jos dukrai buvo nesaugu būti šalia Gabrielio... apsižvalgyk aplink ir suprasi kodėl!“

Praėjus kelioms valandoms po Davido Justice'o atvirumo valandėlės tviteryje, paramą jam išreiškė ir kitas buvęs Halle Berry vyras dainininkas Ericas Benetas (49 m.), su kuriuo aktorė buvo susituokusi 2001–2005 metais.

„Mano bičiulis Davidas Justice'as šįryt pažėrė šiek tiek tiesos“, – savo „Twitter“ paskyroje reaguodamas į Davido Justice'o žinutes apie Halle Berry rašė jis.

Vėliau su Davidu Justice'u susisiekė britų portalas „The Daily Mail“, kuriam buvęs beisbolininkas davė atvirą interviu.

Žinoma, bus ir kitas. Jis bus vadinamas „tuo tikruoju“ iki kol viskas vėl pasibaigs

„Prieš daug metų aš tylėjau ir nieko nesakiau dėl kaltinimų, neva smurtavau prieš ją, bet dabar aš turiu tris paauglius vaikus, du berniukus ir mergaitę, ir jie gali apie tai perskaityti arba sužinoti iš draugų. Tad nutariau pagaliau prabilti ir kartą ir visiems laikams pasakyti, kad aš niekada nemušiau Halle Berry, – britų portalui „Daily Mail“ sakė buvęs sportininkas. – Tada man tai nerūpėjo, bet dabar viskas yra kitaip. Halle niekada pati tiesiai nepasakė, kad aš ją mušiau, bet niekada to ir nepaneigė, kas mane nuvylė. Žmonės Holivude žinojo tiesą, bet niekas manęs neužstojo. Vėlgi, tai liūdina, bet tai buvo prieš 20 metų. Leiskite jums kai ką pasakyti: mane užaugino vieniša motina, ir aš ją labai myliu ir gerbiu, ir niekada negalėčiau pakelti rankos prieš moterį. Niekada.“

Žmonės.lt primena, kad 1996-aisiais Davidas Justice'as žurnalui „People“ yra sakęs, kad po vestuvių Halle Berry labai pasikeitė ir buvo „ne tas pats žmogus, su kuriuo aš buvau prieš mums susituokiant“. Jis taip pat pridūrė, kad Halle Berry buvo be galo pavydi: „Niekada nepažinojau moters, kuri galėtų iškelti tokią sceną kaip ji“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pati Halle Berry neslėpė, kad labai skaudžiai išgyveno skyrybas su Davidu Justice'u ir net galvojo apie savižudybę.

Dar prieš ištekėdama už Davido Justice'o, Halle Berry buvo užmezgusi kelis nesėkmingus santykius su keliais žinomais vyrais. Kalbama, kad vienas jų ją ir sumušė taip smarkiai, kad ji beveik apkurto, ir jis buvo gerai Holivude žinomas vyras, tačiau Halle Berry niekada neatskleidė jo tapatybės. Pradėjus sklisti kalboms, kad tai Davidas Justice'as ją sumušė, aktorė niekada to nei patvirtino, nei paneigė, ir leido šiems gandams įsisiūbuoti.

Halle Berry santykių chronologija:

Nuo 1989-ųjų kovo iki 1991-ųjų spalio ji susitikinėjo su odontologu Johnu Ronanu. Po skyrybų jis padavė aktorę į teismą tvirtindamas, kad ji atsisako grąžinti jai paskolintus 80 tūkst. JAV dolerių, kurių jai reikėjo karjeros startui Holivude. Aktorė tvirtino, kad šie pinigai buvo dovana, ir ji teismą laimėjo. Po metų Johnas Ronanas bankrutavo.

1993-iųjų sausio 1-ąją, po mažiau nei metų draugystės, ji ištekėjo už tuo metu garsaus beisbolininko Davido Justice'o. Pora išsiskyrė po ketverių santuokos metų, žlugus santuokai Halle Berry bandė žudytis.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2001-ųjų sausį po dvejų draugystės metų Halle Berry ištekėjo už ritmebliuzo dainininko Erico Beneto. Ši santuoka truko pusketvirtų metų, Ericas Benetas buvo kaltinamas neištikimybe, o dar būdamas susituokęs su Halle Berry gydėsi reabilitacijos klinikoje nuo priklausomybės nuo sekso.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2005-ųjų rudenį Halle Berry pradėjo susitikinėti su modeliu Gabrieliu Aubry (40 m.). Po trejų draugystės metų jiedu tapo tėvais – Halle Berry susilaukė pirmagimės Nahlos. Skirtingais keliais jiedu pasuko 2010-aisiais, tada prasidėjo ilga kova dėl dukters globos.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2010-aisiais Halle Berry pradėjo susitikinėti su prancūzų aktoriumi Olivier Martinezu. Jiedu norėjo persikelti gyventi į Prancūziją, tačiau tam paprieštaravo Gabrielis Aubry, mat nenorėjo leisti išsivežti savo dukros į kitą šalį – dėl to jis ir Olivier Martinezas net buvo skandalingai susimušę. 2013-aisiais Halle Berry ir Olivier Martinezas susituokė, tais pačiais metais gimė jų sūnus Maceo.

Šių metų spalį pora paskelbė apie skyrybas. Tiesa, Halle Berry iš pradžių bandė nuslėpti šį faktą ir teismui skyrybų dokumentus pateikė prisidengusi pseudonimais. Olivier Martinezas nepritarė tokiam slapukavimui ir pats padavė skyrybų prašymą su tikraisiais jų vardais.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai