Būsimą sporto klubą apžiūrėjusi Ineta Stasiulytė: „Idealiausias sportas man – šokis su Deividu“

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-03 19:30
Aktorė Ineta Stasiulytė kartu su mylimuoju Deividu Meškausku trečiadienio vakarą leido nusiteikę sportiškai: dalyvavo sporto klubo „Impuls“ surengtame vakarėlyje. Jo metu I.Stasiulytė paatviravo apie savo santykį su sportu: pasirodo, palaikyti dailias kūno linijas jai padeda ne vargas sporto salėje ar atidžiai parinkti maisto kąsniai, o pozityvus požiūris.

Trečiadienio vakarą „Impuls“ savo klientus ir draugus pakvietė apsilankyti greta Gedimino prospekto esančiose naujose savo patalpose, kur jau rudenį bus atidarytas naujas sporto klubas. Sportiškame vakarėlyje dalyvavo ir žinomi žmonės: Aistis Mickevičius, Dainė ir Donatas Baumilos, Rimas Valeikis.

Vakaro nepraleido ir Deividas Meškauskas bei Ineta Stasiulytė. Bendraudama su Žmonės.lt aktorė paatviravo apie savo santykį su sportu ir sveika mityba. 

Pasirodo, nors daugelis ir galvoja, kad I.Stasiulytė reguliariai sukasi ant šokių parketo, šokių salėje ji pluša visai nedažnai. „Pora valandų iki pasirodymo“, - juokėsi aktorė. Tai D.Meškauskas mylimąją pataisė: jei pora stato naują šokį, tada ir kelias dienas pasistengti reikia. 

Kaip tada I.Stasiulytė sportuoja? „Išbandau visokiausių naujų dalykėlių – domiuosi, kaip siūloma sportuoti moterims. Man patinka pasportuoti su trenere. Mėgstu tokias treneres, su kuriomis galima paplepėti, pasijuokti ir taip  pastiprinti pilvo presą. Noriu, kad sportas būtų smagus, kad sportuoti būtų linksma. Nevargstu, neprakaituoju vien tam, kad gerai atrodyčiau“, - tikina ji. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Sako, sportuoja tik tada, kai nori – per prievartą tikrai savęs nekankina: „Būna tokių intensyvių periodų, kada visą mėnesį labai noriu sportuoti. Tada daug stengiuosi, intensyviai sportuoju. O kartais tiesiog metu visa tai ir nieko nebedarau. Tai pagal nuotaiką, dėl smagumo viskas.“

Kokia sporto šaka jos mėgstamiausia? „Idealiausias sporto variantas man – šokis su Deividu. Tada ir kuri, ir galvoji, ir darai, ir nepajauti, kad dešimtkart atsitūpei ir atsistojai – tiesiog bandai sukurti choreografiją... Tada nejauti raumenų skausmo, nėra specialių pastangų auginti raumenis ar mesti svorį“, - Žmonės.lt sakė I.Stasiulytė. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta apie mitybą tikino ir čia jokių griežtų taisyklių neturinti: „Valgau ką tik noriu. Man nepatinka nesveiki dalykai, bet būna, kad nueinu ir į „McDonald‘s“.

Kaip tada I.Stasiulytei pavyksta išlikti tokios dailios figūros? „Manau, reikia klausytis savo organizmo ir valgyti tai, ko jis nori. Net jeigu kažkokį „brūdą“ su pozityvia emocija suvalgysi, jis nepadarys žalos...“ – svarsto ji.

Aktorė neabejoja: „Kilogramai atsiranda ne dėl to, kad suvalgėme torto. Jie atsiranda, nes kartu su tortu mes suvalgome ir baimę sustorėti. Tai baimė sustorėti storina. Stresas dėl svorio augina kilogramus.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai