Būrys merginų ir vaikinų dalyvavo „Mados infekcijos“ modelių atrankoje „Infekcijos kastingas“

Modelių atranka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-21 18:15
Šeštadienio popietę prekybos centre „Panorama“ jau aštuntą kartą vyko festivalio „Mados infekcija“ modelių atranka „Infekcijos kastingas“.

Tai – vienintelė modelių atranka Lietuvoje, kurios metu po vienu stogu modelių sau žvalgėsi ne tik dizaineriai, bet ir septynios didžiausios šalies modelių agentūros bei kino ir reklamos aktorių atrankos studijos atstovai.

„Šiais metais festivalio atranka buvo ypač populiari ir gausi jaunimo. Labai džiaugiamės, kad šių metų naujiena festivaliui bendradarbiauti su 7 didžiausiomis šalies modelių agentūromis bei kino ir reklamos aktorių atrankos studija pasiteisino net su kaupu. Naudos gavome visi – buvo pastebėta daug naujų ir įdomių veidų, tiek tarp merginų, tiek tarp vaikinų. Smagu, kad daugeliui jų „Mados infekcijos” podiumas taps puikiu startu tolimesnei modelio karjerai ir daug jaunų žmonių tęs bendradarbiavimą su jais pastebėjusiomis modelių agentūromis” – pasakoja modelių atrankai vadovavusi festivalio prodiuserė Renata Mikailionytė.

Pasak jos, ši atranka maloniai nustebino dalyvavusiais jaunais žmonėmis. „Atrankoje pamatėme, kiek Lietuvoje yra daug gražaus, stilingo, laisvo jaunimo, galėjome išvysti, kaip šiandien vaikinai ir merginos mėgsta apsirengti ar susišukuoti. Visi jie neabejingi madai, yra iniciatyvūs, domisi naujovėmis. Tai labai džiugina”, – pasakojo R.Mikailionytė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Viešoje modelių atrankoje buvo kviečiami dalyvauti ne tik tie, kurie priklauso modelių agentūroms, bet ir visi, kurie tiki savo jėgomis ir galbūt nepelnytai drovisi. Vaikinai ir merginos turėjo būti nuo 15 metų amžiaus. Merginų ūgis privalėjo būti ne mažesnis kaip 174 cm, vaikinų – 182 cm.

Neprofesionalūs modeliai dar turėjo šansą būti pastebėti tokių modelių agentūrų kaip „Image Group”, „Baltic Model Management” (BMM), „RUTA model management”, „First Face model”, „Modilinos model management”, „Supermodels”,  „Major Amber Models”, o taip pat – kino ir reklamos aktorių atrankos studijos „Green Room Casting”.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Infekcijos kastingas” gali būti puiki nauja patirtis ir startas tolimesnei modelio karjerai. Kai kuriems būsimiems modeliams „Mados infekcijos” podiumas – pirmasis, tačiau vėliau šis debiutas gali atverti naujų galimybių ir garantuoti sėkmingą modelio karjerą.

„Infekcijos kastingo” metu buvo pristatytas ir specialus festivalio makiažas. Šį kartą jis skirtas toms moterims, kurios nori dėvėti mažiau makiažo, tačiau nori atrodyti geriau. Šį sezoną pabrėžiamas natūralus moters grožis – vertinamas saikas, prižiūrėta, spindinti oda. Ji nėra apkrauta makiažu, gaivi. Makiažo modeliu tapo aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Tarptautinis festivalis „Mados infekcija“ savo gerbėjų Šiuolaikinio meno centre Vilniuje šį pavasarį laukia dvi dienas – kovo 27-28 dienomis. Per dvi jau septynioliktojo festivalio dienas iš viso bus parodyta 16 kolekcijų, o kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys ir dizaineriai iš Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai