Britų spauda apie Roberto Kalinkino „PlayPants“: idėja įdomi, bet džinsams svarbiausia – kokybė

Robertas Kalinkinas pristato „PlayPants“ džinsus / Tomas&Lukas Photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-19 15:01
Dizaineris Robertas Kalinkinas prieš kelis mėnesius pristatė naują, ilgiau nei metus brandintą projektą „PlayPants“ – neįprastus džinsus. Šis jo projektas neliko nepastebėtas užsienio spaudoje, apie R.Kalinkino džinsus rašo ir britų portalas dailymail.co.uk.
Tomas&Lukas Photography nuotr.
Tomas&Lukas Photography nuotr.

„Ar tai prasčiausia kada nors pasirodžiusi mados idėja?“ – retoriškai klausia naujienų portalas. Užsienio mados žinovams lietuvio sugalvotas sprendimas džinsus siūti su užtrauktuku viduje ir atsegamomis vidinėmis kišenėmis pasirodė gana netikėtas, tačiau R.Kalinkinas sukritikuotas nebuvo. Esą nauji modeliai visuomet yra įdomūs, tiesiog jiems sunkiau rasti pirkėją.

Britų portalo kalbinta ekspertė Becky Schneider svarstė, kad lietuvio sukurti džinsai gal ir netaps pirkiniu numeris vienas mados mylėtojams, tačiau savo pirkėją jie vis dėlto turėtų rasti. Tačiau, kaip pabrėžė Becky Schneider, džinsų mylėtojams visada svarbiausia buvo, yra ir bus kokybė.

„PlayPants“ yra įdomus konceptas, bet mes nesame visiškai tikri, ar jie užkibs. Džinsų entuziastams labiau rūpi jų kokybė. Šių džinsų funkcionalumas ir jų tikslinė auditorija man dar nesako, kad jie taps būtinybe mados galvoms ar džinsų fanatikams“, – trumpai apibendrino Becky Schneider.

„PlayPants“ yra pagamintos iš aukščiausios kokybės džinso iš Kanados, o kiekviena pora yra pabaigiama gaminti rankomis. Keli procentai elastano užtikrina idealų prigludimą ir „slim-fit“ prigludimą, o tamsi, šiek tiek sendinto džinso spalva – dizainerio duoklė klasikai. Iš išorės šie džinsai niekuo nesiskiria nuo kitų, tad apie slaptą patobulinimą žinos tik jų savininkas. Užtrauktukai įsiūti taip, kad juos būtų lengva atsegti ir užsegti viena ranka. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Robertas Kalinkinas pristato pirmus pasaulyje džinsus su ypatingomis kišenėmis

Tomas&Lukas Photography nuotr.
Tomas&Lukas Photography nuotr.
Tomas&Lukas Photography nuotr.
Tomas&Lukas Photography nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai