Britney Spears tėvas jos finansais rūpinsis visą likusį gyvenimą

Britney Spears ir jos tėvas Jamesas Spearsas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-16 12:56
Jau septynerius metus Britney Spears (33 m.) finansus ir asmeninį gyvenimą reguliuoja jos tėvas Jamesas Spearsas ir panašu, kad jo priežiūroje garsioji jo duktė liks visą gyvenimą, rašo TMZ.

Jamesas Spearsas visais dukters finansiniais ir asmeniniais reikalais rūpinasi nuo 2008-ųjų, kuomet Britney Spears po skyrybų su Kevinu Federline'u buvo visiškoje emocinėje duobėje – prisimenate, kuomet iš jos buvo atimta sūnų globa, ji plaukus nusiskuto plikai ir paparacus užpuolė skėčiu?

Britney be tėvo žinios negali keisti gyvenamosios vietos, ištekėti ar net apsilankyti pas gydytoją.

Visus tuos metus Britney Spears negalėjo išleisti nė cento be tėvo žinios. Be to, Jamesas Spearsas rūpinasi ne vien finansiniais dukters reikalais: ji be jo žinios negali keisti gyvenamosios vietos, ištekėti ar net apsilankyti pas gydytoją.

Paprastai tokia griežta globa skiriama žmonėms, kurie dėl kokių nors sveikatos problemų ar amžiaus ne(be)gali apginti savo gerovės.

Tačiau toks modelis Spearsų šeimoje pasiteisino – dainininkės finansinė padėtis stabili ir visos pusės tuo patenkintos, tad, kaip TMZ sakė vienas šaltinis iš dainininkės aplinkos, planų viską vėl perleisti į pačios Britney rankas nėra ir greičiausiai Jamesas Spearsas jos reikalais rūpinsis visą gyvenimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai