Bradley Cooperis ruošdamasis „Amerikiečių snaiperiui“ prisiaugino 18 kilogramų raumenų

Bradley Cooperis filme „Amerikiečių snaiperis“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-20 14:32
Lietuvos kino teatrus pasiekė visame pasaulyje milžiniško atgarsio sulaukusi naujoji Clinto Eastwoodo karinė drama „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“). Jau šį sekmadienį 87-ojoje JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų teikimo ceremonijoje juosta varžysis dėl „Oskarų“ net šešiose kategorijose. Geidžiamos statulėlės savininku gali tapti ir pagrindinį vaidmenį atlikęs aktorius Bradley Cooperis, įkūnijęs daugiausiai JAV karybos istorijoje taikinių likvidavusį snaiperį Chrisą Kyle'ą.

Filmuose „Pagirios Las Vegase“ ir „Amerikietiška afera“ vaidinęs 40-metis Bradley Cooperis pastarosioms juostoms tiko būdamas įprasto, maždaug 84 kilogramų svorio, tačiau vaizduodamas Chrisą Kyle'ą aktorius turėjo gerokai sutvirtėti. Žurnalui „Men‘s Health“ Holivudo žvaigždė papasakojo apie neįtikėtiną transformaciją, kai vos per 10 savaičių treneris Jasonas Walshas padėjo jam tapti tikru sunkiasvoriu.

Tikrasis JAV snaiperis Chrisas Kyle‘as svėrė apie 104 kilogramus, panašus tikslas iškeltas buvo ir Bradley Cooperiui.

„Turėjau prieiti tokią ribą, kuomet pats patikėčiau, kad esu jis. Sveriant mažiau kaip 85 kilogramus tai būtų atrodę kaip juokas. Tvirtas stuomuo buvo nepamainoma Chriso Kyle‘o dalis“, – interviu kalbėjo aktorius. Anot jo, žymiojo snaiperio tvirtas stotas nebuvo vien ryškūs parodiniai raumenys. „Chrisas nebuvo šiaip sau raumeningas, jis buvo tarsi lokys. Teko per trumpą laiką neįtikėtinai pasikeisti, stengiantis padaryti kuo mažiau žalos mano sveikatai“, – sakė jis.

Pasak trenerio Jasono Walsho, treniruotes su Bradley Cooperiu pagal specialų fizinių pratimų ir mitybos grafiką jie pradėdavo 5 valandą ryto.

„Scanpix“/„Sipa Press“
„Scanpix“/„Sipa Press“

„Pirmosios treniruotės metu stengėmės sustiprinti Bradley kūną iš esmės, atlikdami tokius pratimus kaip pritūpimai ir kilnodami svarmenis. Popietę vykusios antrosios treniruotės metu daugiau dėmesio skyrėme tradiciniams raumenų stiprinimo pratimams“, – pasakojo su garsiais aktoriais ne sykį dirbęs vyras.

Tačiau sudėtingiausioji dalis buvo auginti svorį – tam Bradley Cooperiui prireikė suvartoti per 5000 kalorijų per dieną.

„Bradley į filmavimo aikštelę atėjo po darbo filme, kur jis turėjo būti šiek tiek lieknesnis už jo normalų svorį. Mums teko prievarta jį maitinti, tai buvo sunkiausia“, – pripažino treneris.

Aktorius taip pat pritarė, kad maisto kiekis tapo didžiausiu šoku jo kūnui. Bradley Cooperiui teko valgyti maždaug kas valandą, tačiau jis buvo pasiryžęs pasiekti reikiamą masę natūraliai, nevartodamas jokių hormonų ar steroidų. Tuo pat metu jis daug laiko praleido studijuodamas Chriso Kyle‘o kalbėseną ir judėjimo manierą bei treniravosi valdyti ginklą su profesionaliu snaiperiu Kevinu Laczu.

„Žinojau, kad vaidindamas Chrisą turiu būti kuo panašesnis į jį, tai buvo vienintelis teisingas kelias, tad jaučiausi puikiai sugebėjęs įgyvendinti viską, kas buvo sumanyta, per trumpą laiką ir natūraliai“, – neslėpdamas pasididžiavimo gaidelės teigė Bradley Cooperis.

Vieną stipriausių pretendentų į „Oskarus“ – karinį veiksmo filmą „Amerikiečių snaiperis“ – Lietuvos publika jau gali išvysti šalies kino teatruose.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai