Bradas Pittas apie Angeliną Jolie: „Tai moteris, kuri niekada netikėjo sulauksianti 40-ies“

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-05 18:35
Auksinė Holivudo pora Bradas Pittas (51 m.) ir Angelina Jolie (40 m.) davė bendrą interviu žurnalui „WSJ.“, kuriame buvo paliesta ir aktorei atliktos dvigubos mastektomijos tema.

„Noriu pasirūpinti, kad mano vaikams niekada nereikėtų nerimauti dėl manęs. Net jeigu vyksta kažkas negero, noriu įsitikinti, kad jie žino, jog man viskas gerai. Aš sustoju ir pasakau kokį nors juoką. Kalbuosi su jais. Nenoriu, kad jie kada nors slapta nerimautų dėl manęs ir jaustų, kad jie turi manimi pasirūpinti“, – atviravo Angelina Jolie, kuriai 2013-aisiais buvo pašalintos abi krūtys, o šiemet jai atlikta ir kiaušidžių šalinimo operacija.

Šias prevencines operacijas Angeliną Jolie pasidaryti paskatino jai atlikti genetiniai tyrimai. Jie parodė, kad tikimybė, jog ji anksčiau ar vėliau susirgs krūtų vėžiu, buvo net 87 proc., o tikimybė susirgti kiaušidžių vėžiu taip pat buvo gana didelė – net 50 proc.

Angelinos Jolie giminėje nuo vėžio mirė mažiausiai aštuoni žmonės, ši liga jauname amžiuje smogė ir jos motinai, tetai bei senelei.

Apie žmonos pasiryžimą užbėgti sunkioms ligoms už akių su žurnalu „WSJ.“ kalbėjo ir Bradas Pittas.

„Štai ką jums pasakysiu apie jos operacijas: vos tik buvo priimtas sprendimas, praėjus dviem savaitėms ji jau gulėjo ant operacinio stalo, – sakė Bradas Pittas. – Jūs turite suprasti, kad tai moteris, kuri niekada netikėjo sulauksianti keturiasdešimties. Tai moteris, kuri matė, kaip jos motina, teta ir senelė susirgo ir galiausiai mirė, visos jauname amžiuje.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai