Bobby Brownas pranešė, kad jo ir Whitney Houston dukra atsigavo iš komos

Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-20 00:42
Dainininkas Bobby Brownas (46 m.) pranešė, kad jo ir Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (22 m.) atsigavo iš komos, praėjus beveik trims mėnesiams po to, kai ji rasta leisgyvė savo namų vonioje, praneša nydailynews.com.

„Bobbi atsigavo, – šeštadienį per savo koncertą Dalase sakė 46-erių atlikėjas, – Ji žiūri į mane.“

Šių žodžių pakako, kad žiūrovai tiesiog išprotėtų iš džiaugsmo. Tiesa, iš jo pasisakymo galima buvo suprasti ir tai, kad merginos būklė iki šiol yra sudėtinga. 

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Kokia Bobbi Kristinos Brown būklė yra iš tikrųjų, kol kas nežinoma, nes šeimos pasisakymai šiuo klausimu skiriasi. Štai po džiaugsmingo Bobby Browno pareiškimo vienas šaltinis iš šeimos „People“ sakė, kad Bobbi Kristina dar neatsibudo. „Kiek aš žinau, niekas nepasikeitė. Mes vis dar viliamės ir meldžiamės, kad Dievas padarytų stebuklą. Paliekame tai Dievo rankose“, – sakė šaltinis. O merginos teta Tina Brown, kaip ir jos tėvas, taip pat tvirtina, kad ji jau atsibudo iš komos. „Tiek daug žinučių, atleiskite, kad negaliu į jas visas dabar atsakyti, padarysiu tai vėliau. Tiesiog leiskite šį kartą pasidžiaugti su šeima: taip, ji atsibudo ir jos gyvybė nebėra palaikoma aparatais!!!! Dievas yra geras!! Ačiū už jūsų maldas. Vis dar sveikimo procese, bet jai viskas bus gerai“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė merginos teta.

Žmonės.lt primena, kad leisgyvė Bobbi Kristina Brown sausio pabaigoje buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Paaiškėjo, kad jos namuose policija rado narkotikų, tad jie gali būti prisidėję prie merginą ištikusios nelaimės.

Panašiomis aplinkybėmis 2012-ųjų vasario 11-ąją mirė Bobbi Kristinos Brown mama Whitney Houston – ji buvo rasta negyva vonioje viešbutyje „The Beverly Hilton“. Dainininkės, kuri mirė būdama 48-erių, skrodimas parodė, kad ji nuskendo, o prie to prisidėjo širdies liga ir kokaino vartojimas.

15min.lt

Naujausi straipsniai