Bobbi Kristinos Brown šeima pateikė 10 mln. JAV dolerių ieškinį jos vaikinui Nickui Gordonui

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-17 17:16
Vienintelė velionės dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown jau beveik pusę metų guli komoje, o jos šeima nusprendė imtis teisinių veiksmų prieš jos vaikiną Nicką Gordoną – jam pateiktas 10 mln. JAV dolerių ieškinys.

„People“ žiniomis, civilinis ieškinys pateiktas praėjusį mėnesį – jame Nickas Gordonas kaltinamas psichologiškai smurtavęs prieš savo draugę ir išviliodavęs iš jos pinigus.

Teismui pateiktuose dokumentuose rašoma, kad Nickas Gordonas melagingai prisistatydavo Bobbi Kristinos vyru (nors jiedu niekada nebuvo susituokę), kad galėtų kontroliuoti ją ir tai, su kuo ji bendrauja. Jis taip pat esą atsiliepinėdavo Bobbi Kristinos telefonu ir neleisdavo jai su niekuo susitikti be jo žinios. Nickas Gordonas taip pat kaltinamas tuo, kad manipuliavo ja, jog galėtų prieiti prie jos banko sąskaitų – jis iš draugės sąskaitos persivesdavo sau dideles sumas pinigų.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Leisgyvė Bobbi Kristina Brown savo namų vonioje buvo rasta sausio 31-ąją, nuo tada ji taip ir neatgavo sąmonės.

Tame pačiame ieškinyje teigiama, kad įtariama, jog Nickas Gordonas prisidėjo ir prie merginą ištikusios nelaimės. Ji esą pasipasakojo vienam žmogui, kurio vardas neminimas, kad „Nickas yra ne toks, kokiu ji jį laikė“, ir planavo su tuo žmogumi susitikti kaip tik sausio 31-ąją, kad plačiau pasikalbėtų apie savo situaciją. Deja, į susitikimą ji taip ir nenuėjo – smarkiai susipyko su Nicku. Konfliktas baigėsi tuo, kad mergina buvo rasta veidu panirusi į vonią.

Po to, kai Nickas Gordonas buvo paduotas į teismą, jis pasisamdė garsią ir brangią teisininkų komandą. 

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai