„Auksinėse bitėse“ elegantišku įvaizdžiu sužibo Edita Mildažytė: „Tai metų pokylis“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-21 18:53
Ketvirtadienio vakarą jau 15-ąjį kartą surengtų iškilmingų LRT apdovanojimų „Auksinės bitės“ nepraleido ir Edita Mildažytė, kuri sužibo elegantišku įvaizdžiu. Tiesa, šiemet apdovanojimuose Edita nebuvo nominuota.

Žmonės.lt E.Mildažytė sakė, kad savo stiliumi rūpinosi pati, padedant dizainerei Jolantai Talaikytei. Patyrusi televizijos žurnalistė įsitikinusi, kad apdovanojimų metu reikia atrodyti nepriekaištingai. 

„Tai yra profesinė šventė, tam tikras prestižas. Ši šventė – kaip metų pokylis, skirtas paminėti ir Naujuosius metus, ir kitas praėjusias šventes“, – Žmonės.lt sakė E.Mildažytė. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pernai Geriausio LRT televizijų laidų vedėjo nominacijoje nugalėjusi Edita Mildažytė šiais metais apdovanojimuose nebuvo nominuota, tačiau vienam iš laimėtojų įteikė  „Auksinės bitės“ statulėlę. 

„Viskas gerai, juk negalima nominuoti žmogaus už tą patį darbą daug kartų. Pernai, kai gavau, buvo visi labai nustebę, kad aš dar neturėjau tos „Bitės“, – sakė E.Mildažytė.

Žurnalistė įsitikinusi, kad „Auksinės bitės“ apdovanojimą galėtų gauti kiekvienas LRT darbuotojas. 

„Žinote, visi nominuoti žmonės yra verti profesionaliausio titulo“, – teigė E.Mildažytė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Auksinės bitės“ apdovanojimuose pagerbiami darbščiausi, kūrybingiausi bei profesionaliausi nacionalinio transliuotojo darbuotojai.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Auksinių bičių“ apdovanojimuose pagerbiamos televizijos ir radijo žvaigždės

Naujausi straipsniai