Billy Idol įkūnijusiai aktorei teko pasidaryti net vyrišką pasididžiavimą: ar atpažįstate ją?

Ineta Stasiulytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 17:55
Aktoriai pripratę prie netikėtų ir „nepatogių“ vaidmenų, tačiau Inetai Stasiulytei, kuriai teko įkūnyti ekstravagantišką britų pankroko žvaigždę Billy Idol, net praėjus kelioms dienoms po šio amplua vis dar kunkuliuoja emocijos.

BTV šou „Muzikinės kaukė“ scenoje I.Stasiulytė pasirodė įkūnijusi charizmatiškąjį Billy Idol – kad šis amplua atrodytų įtikinamai, aktorei teko ne tik visažistų kėdėje praleisti keletą valandų, bet ir apsivilkti odiniais drabužiais bei gerokai įsijausti į šios asmenybės emocijas ir elgesio manieras.

Žmonės.lt kalbinta I.Stasiulytė juokėsi, kad šalia viso to į odines kelnes dar reikėjo įmontuoti ir... vyrišką pasididžiavimą. „Prireikė dviejų petelių ir grapkių jiems prisegti“, – kvatojosi Ineta.

Aktorė prisipažino, kad šis vaidmuo jai buvo nemenkas, tačiau smagus ir pavykęs iššūkis: „Būna numerių, po kurių atlikimo tyliai sau pagalvoji, kad buvo galima dar geriau, o šiuo atveju žinau, kad iš savęs išspaudžiau visą maksimumą ir geriau padaryti nieko nebegalėjau.“

Ar įkūnyti vyrą – sunkiau, negu moterį? „Man visiškai tai nesvarbu – lytis čia nevaidina jokio vaidmens, svarbiausia, kad tai būtų charizmatiška asmenybė, mylinti savo darbą. Čia ir pats įdomumas – įsikūnyti į tikrą, įdomią asmenybę, pajusti jo charizmą ir širdį“, – įsitikinusi aktorė.

Vizažistai iš tiesų padirbėjo nepriekaištingai – iš pirmo žvilgsnio net sunku atpažinti, kas gi įkūnijo britų žvaigždę. „Dar pati netikiu, kad tai padariau. Pati ir juokiuosi, ir stebiuosi atsiminusi“, – juokėsi save veidrodyje išvydusi I.Stasiulytė.

Daugiau netikėtų transformacijų – Žmonės.lt galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai