Bilietą į Juozo Statkevičiaus šou gavusi Monika Šalčiūtė mados fiestai pasipuošė vos per pusvalandį

Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-02 19:51
Trečiadienio vakarą šalies madingiausieji skubėjo į bene garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus surengtą fiestą: menininkas Vilniuje pristatė 2016 metų pavasario-vasaros kolekciją intriguojančiu pavadinimu „Slaptas JS gyvenimas“. Renginio svečių gretose pasirodė ir Monika Šalčiūtė. Ji į renginį atvyko kartu su drauge Loreta.

Intriguojančią kolekciją, paženklintą „N-18“ ženklu, J.Statkevičius trečiadienio vakarą pristatė net du kartus. Pirmiausia – bilietus įsigijusiems gerbėjams, vėliau – kviestinei publikai. 

M.Šalčiūtė apsilankė pirmame, anksčiau vykusiame pristatyme. Bilietą į mados renginį ji gavo dovanų. 

Mados fiestai M.Šalčiūtė pasipuošė trumpa juoda suknele, kurios detalės driekėsi iki pat žemės. Prie suknelės priderino juodus ilgaaulius. „Pasiruošiau greitai, per pusvalandį“, – Žmonės.lt sakė ji. 

M.Šalčiūtė pasakojo mados renginyje besilankanti pirmąkart. „Anksčiau panašiuose renginiuose nesu buvusi. Bet čia jaučiuosi gerai, man patinka“, – kalbėjo Monika. 

J.Statkevičiaus kolekcijai ji negailėjo gražių žodžių. „Įspūdingas šou. Aišku, ne viskas, kas buvo ant podiumo, man tiktų, bet drabužiai gražūs. Pristatymas originalus, jame matos ir iš kitų šalių paimtos idėjos. Pavyzdžiui, šoko striptizą, vyras buvo persirengęs moterimi... Praėjo su tokiais aukštakulniais, į kokius aš panašius turiu!“ – įspūdžiais dalijosi M.Šalčiūtė. 

Pas Juozuką #ViP #JuozasStatkevicius #SlaptasJSGyvenimas #siemensarena #hot #fashion #Show

A video posted by Monika Šalčiūtė (@monika_salciute) on


 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai