Beyonce svajoja apie „Oskarą“: jau pradėjo lankyti vaidybos pamokas ir žvalgosi rimto vaidmens

Beyonce / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-27 13:25
Scenos karalienė Beyonce (34 m.) užsigeidė tapti rimta aktore – pranešama, kad dainininkė jau kurį laiką lanko vaidybos pamokas, žvalgosi dėmesio verto vaidmens ir net svajoja apie „Oskarą“.

„Ji nori gauti pagrindinius vaidmenis rimtuose filmuose ir pastaruosius metus lanko vaidybos pamokas Niujorke ir Los Andžele“ – žurnalui „Us Weekly“ sakė vienas šaltinis iš dainininkės aplinkos.

Tas pats šaltinis taip pat pridūrė, kad Beyonce nuolatos sulaukia pasiūlymų vaidinti, gauna įvairių filmų scenarijus, tačiau ji nebenori jokių komedijų ar muzikinių filmų – dainininkė svajoja apie dramatišką ir rimtą vaidmenį.

„Bey žvalgosi ikoniško ir dramatiško vaidmens, – sakė šaltinis. – Ji nori suvaidint filme, kuris būtų susijęs su afroamerikiečių teisėmis.“

Žmonės.lt primena, kad 2006-aisiais Beyonce jau buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“ už vaidybą muzikinėje dramoje „Svajonių merginos“ („Dreamgirls“). Ji taip pat yra vaidinusi komedijose „Ostinas Pauersas – auksinis narys“ („Austin Powers in Goldmember“), „Rožinė pantera“ („The Pink Panther“), muzikinėje dramoje „Kadilako įrašai“ („Cadillac Records“) ir keliuose kituose filmuose.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai