Beyonce netikėtai išleido meilės baladę – per Jay Z srautinio garso siuntimosi svetainę

Beyonce / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-06 14:29
Ritmenbliuzo karalienė Beyonce tyliai išleido savo vyrui, hiphopo magnatui Jay Z, dedikuotą meilės dainą, prieinamą tik per jo naują srautinio garso siuntimosi svetainę „Tidal“.

Dainininkė šeštadienį savo „Facebook“ puslapyje paskelbė akustinės baladės „Die With You“ 15 sekundžių trukmės anonsą, taip paminėdama septintąsias poros vestuvių metines.

„Neturiu priežasties būti, jei negaliu būti su tavim“, – švelniai dainuoja Beyonce, grodama pianinu. Ji atrodo be makiažo, plaukus yra susipynusi į dvi šviesas kaseles, yra užsidėjusi kepuraitę, kurios snapelis nusuktas atgal.

„Nes, mylimasis, pabundu vien tam, kad miegočiau su tavim, atmerkiu akis, kad galėčiau matyti su tavim, ir gyvenu, kad galėčiau mirti su tavim“, – sakoma dainoje, kurios klipas yra „namų video“ stiliaus.

Jai dainuojant kamera juda aplink Beyonce ir galiausiai atsigręžia į filmuojantįjį: patį laimingąjį sutuoktinį Jay Z.

Beyonce šią dainą netikėtai paskelbė socialinėje žiniasklaidoje, panašiai kaip pernai netikėtai paskelbė savo vardu pavadintą albumą, kuris greit tapo puikiai perkamu visame pasaulyje.

Iki sekmadienio popietės „Die With You“ per „Facebook“ buvo pasidalyta beveik 10 tūkst. kartų ir sulaukė 129 tūkst. „patinka“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Beyonce Aktualu

Naujausi straipsniai