Bestselerių apie amžiną meilę autorius Nicholas Sparksas skiriasi su žmona

Nicholas Sparks su žmona Cathy / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-07 11:00
Bestselerių apie amžiną meilę autorius Nicholas Sparksas, pagal kurio knygas buvo pastatyta virtinė populiarių Holivudo filmų, po 25 santuokos metų skiriasi su žmona.

„Cathy ir aš nebegyvename kartu“, – sakoma Nicholo Sparkso, kuriam Naujųjų metų išvakarėse suėjo 49-eri, pareiškime, antradienį paskelbtame per jo atstovą Los Andžele.

„Tai, žinoma, nėra tas sprendimas, kurį priėmėme lengvai. Liekame artimi draugai, labai gerbiantys vienas kitą ir mylintys savo vaikus, – pridūrė jis. – Savo vaikų labui laikome tai privačiu reikalu“.

Pora susituokė 1989-aisiais, septyneri metai prieš tai, kai Nicholas Sparksas sulaukė literatūrinės šlovės su savo debiutiniu romanu „Užrašai“ („The Notebook“), pagal kurį 2004 metais buvo pastatytas filmas „Užrašų knygelė“ („The Notebook“) su Ryanu Goslingu ir Rachel McAdams.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tarp kitų Nicholo Sparkso romanų, virtusių filmais, yra „Žinutė butelyje“ („Message in a Bottle“), kurios kino versijoje vaidina Kevinas Costneris ir Robin Wright, ir „Brangusis Džonai“ („Dear John“), kurio ekranizacijoje nusifilmavo Channingas Tatumas ir Amanda Seyfried.

Nicholas Sparksas, kuris gyvena ir dirba Šiaurės Karolinoje, savo žmoną Cathy vadino įkvėpimo šaltiniu.

„Kasryt, kai prabundu ir pamatau savo žmoną – tai tokia meilė, apie kurią rašau romanuose“, – 2013 metais sakė jis Niujorko laikraščiui „Daily News“.

Pora turi tris sūnus ir dvi dukteris.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Skyrybos Aktualu

Naujausi straipsniai