Besilaukianti Oksana Pikul-Jasaitienė tapo modelių atrankos komisijos nare

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-01 15:57
Dizainerio Liutauro Salasevičiaus mūza vadinama Oksana Pikul-Jasaitinė sekmadienio popietę tapo modelių atrankos komisijos nare. Drauge su plastikos chirurgu Vygintu Kaikariu ji padėjo L.Salasevičiui atsirinkti būsimos kolekcijos „Miesto ragana“ modelius.

„Man tai – nauja patirtis. Pati nesu modelis, mano ūgis per mažas, o formos – per daug moteriškos, tačiau dirbti su Liutauru – vienas malonumas. Esu ėjusi podiumu, žinau, kokių modelių Liutaurui reikia“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

Vertindama 67 atrankos dalyves, ji labiausiai kreipė dėmesį ne tik į nestandartinius merginų veido bruožus, ūgį, ir figūrą, bet ir į eiseną. „Suprantu, kad merginos nerimauja, pati patyriau didelį šoką. Esu dešimt metų scenoje ir iki šiol kaskart juntu jaudulį“, – pasakojo ji.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Būdama šeštą mėnesį nėščia Oksana žengti podiumu nenorėtų. „Dabar man toks susikaupimo metas, šiuo metu nenoriu lipti ant scenos. Matau, kaip keičiasi mano kūno formos, kaip auga tie papildomi kilogramai. Tačiau jei kitos moterys jaučiasi gerai demonstruodamos drabužius su pilvuku – valio“, – tikino moteris.

Šiandien ji sako besijaučianti puikiai: viso nėštumo laikotarpiu Oksanos savijauta buvo puiki, tačiau dabar ji jaučiasi dar geriau. „Apvalėju, ruošiuosi vaikeliui... Jaučiuosi labai laiminga“, – sakė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai