Balerinai Annai Baranovai per atsisveikinimo su scena vakarą Vilniuje pasipiršo mylimasis

Balerinai Annai Baranovai per diplomo įteikimo ceremoniją pasipiršo mylimasis / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-22 08:30
Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko baleto artistės Annos Baranovos atsisveikinimo su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scena šventinis vakaras.

Karališkoji Jungtinių Tautų Akademija šį vakarą baleto artistei Annai Baranovai įteikė diplomą, kuriuo ji yra skiriama šios tarptautinės organizacijos kultūros atašė Lietuvoje.

Karališkoji Jungtinių Tautų Akademija yra nepriklausoma tarptautinė organizacija, kaip kad Jugtinės Tautos, Nobelio komitetas ar UNICEF ir yra didžiausias ekspertas tokiose srityse kaip mokslas, švietimas, konsultacijos, kultūra ir kt.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

Diplomą žinomai Lietuvos menininkei įteikė specialiai šiam renginiui iš Niujorko į Lietuvą atvykęs šios tarptautinės akademijos prezidentas Alexanderis Mathew Sokolinsky bei prezidentė Lietuvoje, garbės daktarė Oksana Černovskaja.

Po reikšmingo diplomo įteikimo artimiausių svečių akivaizdoje Annos Baranovos gyvenimo draugas Valerjan Gotovski jai pasipiršo.

Susijaudinusi artistė iš nuostabos ir jaudulio gerą minutę negalėjo nieko ištarti. Pasigirdus lemtingajam „Taip“, svečiai nesulaikė džiaugsmingų sveikinimo ovacijų.

Vakaro kaltininkė įsimintiną vakarą vilkėjo dizainerio Liutauro Salasevičiaus sukurtą suknelę. Kadangi Anna Baranova tiesiog dievina žvakes, specialiai šiam vakarui viešbučio sales gėlėmis ir lietuviškomis ekologiškomis „Flamera“ („Cosmoprof Baltic“) žvakėmis iš natūralaus palmių ir bičių pikio, dekoravo žinoma floristė Inesa Borkovska.

Renginio metu viešbutyje „Shakespeare Boutique“ svečiai galėjo apžiūrėti eksponuojamus dailininkės Svetlanos Ovinovos paveikslus ir fotografės Rūtos Andrės nuotraukas, kuriose įamžinta balerina Anna Baranova.

Vakarą vedė vienas žinomiausių Lietuvos magų Mantas Žmuidinavicius-Wizard ir renginių organizatorė Birutė Pečkytė. Vakaro metu grojo saksofonistas Juozas Kuraitis, prie didžėjaus pulto stojo DJ Sezzy. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai